zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

6 úžasných způsobů, jak využít citron ke zkrášlení pleti

1/6: Zbaví vás černých teček
7 úžasných způsobů, jak využít citrón ke zkrášlení pleti úsměv

Citron vaši pleť může osvobodit od toxinů a černých teček. Jednoduše si potřete citronem obličej a nechejte šťávu působit 10 minut. Během této procedury zůstaňte mimo sluneční záření, jelikož citron by vám ve spojení se slunečními paprsky mohl popálit pokožku. Po 10 minutách obličej opláchněte vodou a uvidíte, jak bude jemný a čistý!

2/6: Citron jako toner pleti
7 úžasných způsobů, jak využít citrón ke zkrášlení pleti před pusou

Pokud má vaše pleť nějaké tmavší odstíny kvůli jizvám od akné, opět použijte citronovou šťávu a nechejte ji na obličeji působit 15 minut, poté ji opláchněte vodou.

3/6: Posiluje a bělí vaše nehty
7 úžasných způsobů, jak využít citrón ke zkrášlení pleti nehty

Směs jednoho hrnku citronové šťávy a 2 polévkových lžic olivového oleje vám krásně posílí nehty a zbaví je všech nečistot a zažloutnutí.

4/6: Citron jako deodorant
7 úžasných způsobů, jak využít citrón ke zkrášlení pleti deodorant

Ano, je to možné. Díky svým antiseptickým vlastnostem dokáže citron zlikvidovat bakterie na pokožce, které mají na svědomí nepříjemný zápach. Můžete ho proto využít i jako přírodní deodorant. Smíchejte šťávu z citronu s medem a ovesnými vločkami, pořádně směs promíchejte a užijte přímo na problémová místa. Zhruba po hodině si směs z pokožky smyjte. A pokud se vám nechce postupovat tuto kúru, stačí si problémová místa potřít trochou citronové šťávy.

5/6: Hydratuje vaše rty
7 úžasných způsobů, jak využít citrón ke zkrášlení pleti rty

Většina kosmetických produktů, které užíváte, vám vysouší rty. Řešením je opět citron – stačí si rty před spaním potřít citronovou šťávou a nechat působit přes noc.

6/6: Zesvětlí vaše vlasy
7 úžasných způsobů, jak využít citrón ke zkrášlení pleti vlasy

Tato přírodní metoda existuje v různých kulturách již mnoho let a to je zárukou, že je opravdu funkční. Pokud chcete vlasy trochu zesvětlit, nastříkejte si na vlasy citronovou šťávu a vystavte je slunečnímu záření. Snažte se tuto metodu aplikovat alespoň jednou týdně pro rychlé výsledky.

reklama