Móda a krása

4. července 2016 04:15

Martina Čerňanská

7 super triků, jak vypadat na fotkách v plavkách konečně skvěle

7 super triků, jak vypadat na fotkách v plavkách konečně skvěle

Postavte se na špičky

Postavte se na špičky

Pózování na písečné pláži je pěkně zrádné. Terén většinou není rovný a pokud stojí fotograf přímo před vámi, koledujete si o výrazné zkrácení nohou nebo rozšíření těch částí, které už rozhodně dál rozšiřovat nechcete. Ale pokud si stoupnete na špičky, tak trochu tím nahradíte vysoké podpatky a vaše nohy se opticky krásně prodlouží a vytvarují.

Zvedněte alespoň jednu ruku

Nejhorší věc, jakou můžete udělat na jakékoliv fotce je dát si ruce v bok. Tahle pozice pro vaší postavu opravdu není lichotivá. Zvedněte jednu ruku a dotkněte se vašeho klobouku, vlasů nebo třeba slunečních brýlí. Jakkoliv, čehokoliv, jen dbejte na to, aby vše bylo co nejvíce přirozené.

Nezapomeňte správně natočit bradu

Slunce, především to polední, dokáže vytvořit na vašem těle stíny, které ne vždy lichotí vaší postavě. Zvedněte a natočte hlavu o dva tři centimetry. O takový nepatrný pohyb dokáže „vymazat“ jakékoliv odlesky a stíny. A vy už pak nemusíte použít photoshop :).

Přeneste váhu na jednu stranu

Správný úhel je základ. Přeneste lehce váhu celého těla, popř. jen nohou lehce na jednu stranu a uvidíte, jak i takový nepatrný pohyb způsobí přímo zázrak. Vzpomeňte si na vaše oblíbené celebrity na červeném koberci (právě teď se po něm prohánějí především ty české v Karlových Varech na Filmovém festivalu) a zkuste to jako oni.

Bez sarongu ani na krok

Sarong neboli lehký šátek, je ideálním společníkem na pláži. Můžete ho nosit na mnoho způsobů, ale nejčastěji se nosí ležérně uvázaný kolem boků. Můžete takto vyrazit do plážového baru a rozhodně je to lepší, než ručník omotaný kolem těla (ten vám zbytečně přidává kila). Navíc na fotkách vaše postava, lehce zavinutá do jemného barevného šátku, bude vypadat prostě skvěle.

Voda v bazénu či moře je váš tajný spojenec

Pokud nejste úplně spokojená se svými boky, stehny či zadečkem (a upřímně, která z nás ano…?), postavte se do vody. Ale ne po kolena, ani ne až po krk, ale tak, aby vám voda sahala pěkně do pasu. Vtento moment totiž bude vaše figura vypadat dokonale.

Pamatujte, není nad přirozenost

A zlaté pravidlo na závěr: pohyb se počítá. Každá žena je nejkrásnější, když je přirozená, šťastná a směje. Takže taková fotka, kdy dovádíte ve vlnách a smějete se od ucha k uchu, žádný styling nepotřebuje. Věřte nám, že to bude ta nejkrásnější momentka z celé dovolené.

Sdílejte článek
Štítky plavky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.