Móda a krása

10. prosince 2015 04:30

Anna Kopečková

8 činností, které dělají muži v koupelně, zatímco vy se divíte, co jim tak dlouho trvá

8 činností, které dělají muži v koupelně, zatímco vy se divíte, co jim tak dlouho trvá

Přemýšlela jste někdy nad tím, co může partnera tolik lákat na vaší koupelně, když tam tráví tolik času téměř každý den? Jako by v tu chvíli vůbec nebyl doma. Fantazie mohou být pestré, někdy až strašidelné. Co tam zkusit nainstalovat kameru? Pak byste se buď pobavila, nebo možná vyděsila, s kým to vůbec žijete. Případně byste byla zklamaná, že tam vlastně nedělá nic neobvyklého.

Jaké jsou nejčastější důvody, proč muži ženám blokují koupelnu?

Masturbují

Jestliže chlap žije v bytě sám, je mu vlastně jedno, kde si udělá dobře. Pokud ale s vámi sdílí bydlení, nemá moc možností se uspokojit, kdykoliv a kdekoliv to na něj přijde a vy zrovna nemáte náladu. Ideálním útočištěm je koupelna (nejlépe s toaletou). Když se tam někdy zasekne a poté vám tvrdí, že měl zácpu, že se potřeboval ve sprše prohřát, nebo že v té vaně usnul, může to být pro vás znamení, že se tam dělo „něco nekalého“. Pravda je, že masturbace je naprosto přirozená věc a většina expertů se shoduje na tom, že je zdravým vyjádřením sexuality. Pokud ji ale váš muž provozuje až příliš často, měla byste se zamyslet nad tím, jestli nezvýšit vaši společnou aktivitu v ložnici, aby váš muž nemusel své choutky ventilovat jinak a jinde.

Krášlí se

Chvilku to trvá, než si muž doladí svůj vous do nějakého rozumného tvaru, vytrhne pár chloupků z obočí, nebo si vytvoří na hlavě účes, se kterým bude aspoň trochu spokojený. O to víc času mu zabere, když se rozhodne oholit si přirození. Ať už pomocí elektrického strojku, nebo žiletkou. Každopádně vždycky je na místě ostražitost. Kdo spěchá, může se se zlou potázat. „Nařízlý“ šourek nebo „škráblý“ penis většině mužů žádnou rozkoš nepřináší. Proto raději nechte vašeho partnera v koupelně o něco déle, vyplatí se vám to. Byla byste pak první, kdo by to od něj schytal.

Užívají si ženské věci

Vzhledem k tomu, že jsou mužští vždycky zvědaví, proč jsme v té koupelně tak dlouho, bude je velmi lákat vyzkoušet si všechny vaše serepetičky. Pleťovou vodu, možná pár natáček, kleštičky na řasy, lak na nehty, „konturku“ na rty… vaše koupelnová skříňka představuje pro partnera truhlici plnou pokladů. Pokud tedy chcete něco před vaším milým zatajit, nenechávejte to rozhodně schované v koupelně.

A co tady hrozí? Že ho z koupelny už nevyženete. Podlehne totiž kouzlu voňavých olejíčků, všelijakých hydratačních krémů a perličkové koupeli s mořskou solí provoněnou levandulovými květy.

Schrupnou si

Je to sice trochu nechutné spát na stejném místě, kde ostatní vykonávají svou potřebu (tedy pokud máte toaletu v koupelně), ale občas si někteří chlapi nemohou pomoci. Víceméně si odpočinou na nejklidnějším místě v bytě. Jedná se o jakýsi únik před realitou všedního dne – před prací, povinnostmi, vámi a ukřičenými dětmi. Jestli se to vašemu partnerovi stává, nemějte obavy – není to vůbec nic neobvyklého. Asi by tedy bylo příjemnější, kdyby si manžel v rámci psychohygieny zašel raději zacvičit jógu nebo s vámi na procházku, ale zase na druhou stranu – šlofík v koupelně ještě nikdy nikomu neuškodil. Jen si dávejte pozor, jestli tam není až moc dlouho, takhle už pár lidí postihl infarkt.

Hrají si s mobilem

Bylo by asi zajímavé udělat průzkum, o kolik se prodloužil čas strávený na záchodě od té doby, co existují chytré mobily. Muži nejsou výjimkou. Prostě si tam trůní a surfují po internetu. Koukají se na nejnovější sestřihy zápasů NHL, nejlepší góly současného kola fotbalové ligy, pročítají si aktuality ze světa, nebo šmírují kamarády na Facebooku. Vůbec si v tu chvíli neuvědomují, že už jsou tam skoro půl hodiny. Tohle všechno je v pořádku – dá se říci, že váš partner zkrátka neztrácí ani vteřinku. Jen aby to nesklouzlo k tajnému dopisování a plánování schůzky s nějakou divoženkou. Nebuďte podezřívavá, ale obezřetná.

Fintí se

Někdy to je vidět na první pohled, jindy si toho ani nevšimneme. Někteří muži jsou ve šlechtění svých vlasů a pleti pečlivější než ženy. Hebounká tvářička a nagelované vlásky a půl hodiny uteče, ani si nevšimnete. To ani nemluvíme o mužích, kteří nemají problém s rovnáním vlasů pomocí žehličky. Otázkou ovšem je, zda se s těmito muži dá nějak rozumně žít. Evidentně je jejich vzhled, velmi často i ego, na prvním místě. Ale jsou ženy, kterým to vyhovuje.

Hecují se

Viděli jste Samotáře? Vybavujete si scénku z koupelny, kdy se Ivan Trojan dozvěděl, že je jeho idol (Jitka Schneiderová) zase volný a on jí může začít nadbíhat? Jak se začal hned pitvořit a zálibně se na sebe koukal do zrcadla? Naprosto dokonale zahrané (podívejte se na VIDEO).Jenže tohle se nestává jen ve filmu, ale i v realitě. Někteří muži si dělají soukromé lekce dodávání sebevědomí dvacetiminutovkou před zrcadlem.

Samolibé úsměvy doprovázené obdivnými pohledy na jejich „úžasnou“ tvář a muskulaturu. Natrénují v koupelně, praktikují v práci. Jestli vás s tím neobtěžují a nezkoušejí na vás nově nacvičené pózy, které mohou působit velmi směšně, proč ne.

Pobrečí si

Chlapi přece nepláčou, říká se. Nicméně jsou situace, které dojmou i sebevětšího tvrďáka. Jenže na veřejnosti musí udržet dekorum a chladnou tvář. Sotvaže má ale příležitost, zaleze si do své milované koupelny, do svého útočiště, a rozbrečí se jako želva. Emoce se nakupily a potřebují vyventilovat prostřednictvím slz. Aby nebylo nic slyšet, pustí proud vody a předstírají, že se dlouho sprchují. Mohou je pak prozradit načervenalé oči. Jednou dvakrát do roka, proč ne?

-šp-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.