Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Barva spodního prádla. Co o vás prozradí?

Mnoho věcí o nás ženách něco zásadního a důležitého vypovídá. Žena nemusí ani promluvit, a přesto si okolí hned udělá obrázek. Třeba podle toho, jak se dáma tváří, jakou drží kabelku, jak dlouhé dělá kroky a jak si obarvila vlasy. Například červená barva ve vlasech prý beze slov volá: Potřebovala bych chlapa!

Mnohé o ženách prozradí také spodní prádlo. Už dávno není jeho úkolem pouze to, aby hřálo. "Hlavně si vezmi teplé prádlo, bude sněžit," upozorňovaly nás babičky. Úkolem moderního prádla bývá spíš něco jiného: zdobit, okouzlovat, šokovat, svádět.

Povězte, jakou barvu choulostivého prádélka preferujete, a my vám povíme, jaká jste...

Prádlo bílé jako andělská křidla
Bílé prádlo
Bílé prádlo

Všichni víme, že bílá barva symbolizuje nevinnost. Do bílého prádla se oblékají školačky, které jsou stydlivé a ještě nemají vyhraněný vkus a styl. Bílou podprsenku a kalhotky volí i nesmělé ženy, mladé romantické dívky a dámy jemné, které preferují noblesní a decentní oblečení. Psychologové se navíc domnívají, že ženy dávající přednost nevinně vyhlížejícímu bílému prádlu se chtějí naučit něco nového – myšleno samozřejmě nikoli ve škole, ale v ložnici.

Prádlo růžové jako cukrová vata
Růžové prádýlko
Růžové prádýlko

Dámy, které milují růžové spodní prádlo, mívají silně vyvinutý sklon pro romantiku. K romantickému filmu v televizi si automaticky přinášejí balíček papírových kapesníčků. Takové ženy někdy až podléhají vlivu mužů, nechávají se vést. Růžová je velmi smyslná, ale vyjadřuje jistou dávku podřízenosti. Ženy v růžovém bývají poddajné, citlivé a smyslné.

Prádlo černé jako noc
Černé prádlo
Černé prádlo

Černá barva působí magicky a tajemně. A kromě toho, sluší každému. Lichotí postavě, i když třeba není naprosto dokonalá. Oblékne-li dívka černé krajkové prádlo, okamžitě se promění v osudovou ženu. A muži šílí! Do tmavých krajek se oblékají velmi sebevědomé ženy, které přesně vědí, co chtějí, a nebojí se to jasně dát najevo. Odborníci potvrzují, že černé prádlo volí individualistky a velmi silné ženy plné vášně.

Prádlo červené jako pole vlčích máků
Červené prádlo
Červené prádlo

Ne každá žena je nadšená z červeného prádla, to je určeno jen specifickým povahám. Červená barva vyvolává vzrušení, zrychluje tep a dýchání, zvyšuje krevní tlak. Proto si prádlo této vskutku nepřehlédnutelné barvy vybírají ženy sebejisté a dravé, toužící provokovat. Při koupi klaďte velký důraz na kvalitu, protože některé typy až příliš rudého prádélka působí poněkud lacině.

Tělové prádlo
Tělové prádlo
Tělové prádlo

Vysoce módní a oblíbené zejména u mladých dívek jsou podprsenky a kalhotky tělové barvy. Takzvaný nahý styl spodního prádla, splývající s barvou kůže, je doslova hitem. Symbolizuje přirozenost, bezstarostnost, spontánnost, touhu pevně stát na vlastních nohou. Mladé ženy se v takovém prádle cítí uvolněně, odpovídá jejich přání žít svobodně a bez předsudků.

-em-

 

Reklama