Móda a krása

4. srpna 2015 04:40

Lucie Průchová

Beyoncé si vyšlapuje na diamantových podpatcích – Kolik takové boty stojí?

Beyoncé se rozhodně nedrží zpátky, co se týká utrácení za její hadříky a botičky. A proč by také měla, vždyť je to jedna z největších světových hvězd, která vydělává neuvěřitelný balík peněz, takže si nějaké ty diamanty může dovolit :-).

V loňském roce byla Beyoncé nejlépe placenou zpěvačkou. Letos ji zdá se, překoná Katy Perry, jejíž zisk je za posledních 12 měsíců 3,5 miliardy korun, a nebo Taylor Swift, která má zatím příjem 2 miliardy korun. Beyoncé za posledních 12 měsíců vydělala „pouhých“ 1,3 miliardy korun.

Ale i tak je to balík, o kterém se nám ani ve snu nezdá. Má ve svém šatníku a botníku kousky od světoznámých návrhářů, které byly navržené přímo pro ni. Například od Balmain a Versace. Tyto diamantové botičky si Bey koupila od návrháře za 200 000 liber, což je v přepočtu přibližně sedm a půl miliónů korun.

Byly prý navrženy přímo pro její nový videoklip, který by měl být k vidění letos na podzim. Jsou posety 1290 drahými kameny a vytvořeny z platiny a 18 karátového zlata.

Lesknoucí se bodce jsou dílem britského návrháře Christophera Michaela Shellise, z Birminghamu, který dává na své zboží 1000 letou záruku.

Chris Shellis, majitel domu Borgezie, řekl Birmingham Mailu: „Beyoncé je jedním z těch nejlepších odběratelů na světě. Chcete-li být někdo šťastný ze svých výtvorů, nemůžete mít lepšího zákazníka, než je tato dáma.“

„Po 25 letech mé práce, musím říct, že botičky, které jsem nazval Diamond Princess Constellation, jsou asi mé nejlepší dílo. Oni jsou korunovačním klenotem jehlových podpatků, nehledě na to, že je to i dobrá investice.“

Sdílejte článek
Štítky Birmingham Taylor Swiftová Katy Perry Beyoncé Knowles

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.