zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Bleskové wellness za pár minut a pár korun

Bleskové wellness
Autor: istock.com Bleskové wellness
cernanm , Vydáno: 05.02.2017
Být uvolněnější, krásnější, štíhlejší - k tomu nepotřebujete žádnou dlouhou zkrášlovací kúru. Naše rychlé triky pro tělo a duši dobře pomáhají, můžete je provádět kdykoliv a většinou ani nejsou moc drahé.

reklama

Proti únavě

  • Jablka oživují

Jednoduše pomalu snězte dvě jablka: Jablka obsahují kromě minerálů, enzymů a vitaminů i obzvlášť hodně vitaminu C. Ten má oživující a osvěžující účinky! Ovocný cukr zvyšuje hladinu krevního cukru (když je tato hladina příliš nízká, jsme unavení).

  • Cvičení smíchu probere

Postavte se před zrcadlo a jednoduše se usmějte. Po dobu jedné minuty dělejte směšné grimasy, i když vám není zrovna moc veselo. Budete se opravdu muset smát! Podpoří to produkci hormonů štěstí v mozku, prokrvení a krevní oběh.

  • Po koupeli rukou budete fit

Na 30 sekund obě ruce ponořte do mísy nebo do umyvadla se studenou vodou tak hluboko, jak to jen jde. Potom ruce osušte tak, že s nimi budete mávat sem a tam. Koupel osvěžuje a podporuje krevní oběh.

SOS-triky na hubnutí

  • Ananas jako svačina

Ke každému jídlu snězte vždy plátek čerstvého ananasu - nebo jako dopolední a odpolední svačinu vždy jednu čtvrtinu plodu. Ananas obsahuje enzymy, například bromelain, ananázu, extranázu, které štěpí bílkoviny v potravě a působí jako spalovače tuků.

  • Aromatický olej utlumí chuť do jídla

Proti prudkému hladu nebo proti velké chuti do jídla: Asi 5 minut před každým jídlem nakapejte na papírový kapesníček tři kapky aroma-oleje (vanilka, banán, skořice, citrusy). Vůni potom asi jednu minutu intenzivně čichejte. Už samotné vůně dokážou povzbudit produkci hormonů štěstí v mozku (to pomáhá proti jedení z frustrace nebo ze stresu) a utlumit chuť do jídla!

  • Napijte se syrovátky

Zhřešila jste? Potom hned následující den nahraďte oběd nebo večeři 1 litrem syrovátkového nápoje. Vypijte ho pomalými doušky. Syrovátka neobsahuje tuk, dodává však hodně bílkovin, minerálů a vitaminů, které tělo potřebuje.

  • Šťáva z artyčoků před každým jídlem

Asi půl hodiny před jídlem vypijte sklenici artyčokové šťávy (v prodejnách zdravé výživy). Hořčiny v ní obsažené povzbuzují produkci žluči v játrech a zlepšují tak trávení tuků.

Přečtěte si také:

Beauty triky, které by měla znát každá žena

Existují triky a vychytávky, které nám usnadňují práci, jsme díky nim zdravější nebo výkonnější. A pak jsou také ty, díky kterým jsme krásnější. A 7 těch aktuálně nejzajímavějších vám přinášíme právě teď.

Dokonale nalíčené rty

Beauty triky rty

Trend výrazně nalíčených rtů je skvělý. Co už ovšem tak skvělé není, je rtěnka obtisknutá na zubech, popř. rozpité kontury. Těmto problémům se dá lehce zabránit. Až budete mít pocit, že jsou vaše rty dokonale nalíčené, strčte si prst do pusy, sevřete rty a vytáhněte ho ven. Zbytky rtěnky, které vám na něm zůstaly, snadno otřete – je to rozhodně lepší než červené zuby.

 

Pro dlouhou trvanlivost rtěnky a dosažení opticky většího objemu rtů naneste okolo rtů rozjasňovač a jemně ho vklepejte do kůže. Výsledek zaručený.

Udělejte si malý test...

Příroda ve službách krásy a zdraví: Voňavý zápas s celulitidou

Hlavně je neolizujte!

Rty pod ochranou: Mráz a vítr nemají šanci

(leo)

reklama

Související témata: zdraví , krása , stres , štíhlá postava , wellness , beauty , relax , uvolnění

reklama

Přečtěte si také

reklama