Móda a krása

19. července 2015 04:50

Lucie Průchová

Brad Pitt má nové tetování. Co mu krášlí předloktí?

Angelina Jolie a její manžel Brad Pitt, nejsou žádní amatéři, co se tetování týče. Měli jsme nesčetně příležitostí vidět potetované tělo krásné Angeliny, ale vidět holé tělo Brada není tak časté.

Pitt má na společenských akcích vždy oblek s dlouhými rukávy, takže jeho tělo je pro fanynky trochu tajemstvím, i když ve filmu jsme měli také hodně příležitostí ho obdivovat. Nyní ho ale fotografové zachytili v Glendale, v Kalifornii. Měl na sobě jen tričko s krátkými rukávy a bylo vidět jeho nové tetování. Prý vzniklo na počest jeho manželky a jejich dětí.

Jednapadesátiletý hrdý otec má na předloktí dvě tenké černé čáry, kolmo se křížící. Delší z nich se táhne od zápěstí k lokti a na jedné její straně je iniciála A, což je začátek křestního jména jeho životní lásky – Angeliny. Na druhé straně jsou iniciály křestních jmen šesti dětí, které společně vychovávají: Maddox, Pax, Zahara, Vivienne, Shiloh a Knox.

Tyto dvě hrdličky si řekly své ANO v loňském roce, a je krásné vidět, že jejich láska stále trvá a je snad věčná jako toto sladké tetování.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt tetování Kalifornie Glendale Angelina Jolieová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.