zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Brazilská Barbie: Když mě lidé vidí, utíkají přede mnou!

Anna Kopečková , Vydáno: 03.09.2020
Tato mladá blondýnka, která se rozhodla stát další panenkou Barbie v řadě, odpřisáhla, že nikdy neměla žádnou plastickou operaci. Podívejte se na její fotografie a pak se sami rozhodněte, jestli jí to věříte.

reklama

Je jí dvacet sedm, žije v Brazílii, studovala veterinární lékařství a díky svému vzhledu se v posledních letech stala hvězdou YouTube. Jedna věc ji ale trápí, sice skutečnost, že před ní lidé, kteří ji potkají na ulici, doslova prchají. A ti, kteří nevezmou nohy na ramena, jen znechuceně kroutí hlavou a odvracejí zrak.

Andressa Damiani má v pase 20 palců (50 cm) a říká, že její „panenkovské rysy“ jsou zcela reálné, i když připustila, že používá modré kontaktní čočky. Pro Daily Mail před pár lety přiznala, že když byla dítě, neměla žádné přátele a že ji lidé často za její vzhled šikanovali. Když jí bylo dvacet let, rozhodla se, že ukáže světu panenku Barbie, kterou v sobě ukrývala. V roce 2012 začala produkovat videa na YouTube, v nichž ukazuje lidem, jak dosáhnout požadovaného vzhledu živé panenky Barbie. Brzy získala více než 600 000 odběratelů, dnes jich má již přes milion. 

Brazilská Barbie, které se lidé bojí - Obrázek 3 Foto:

Damiani říká: „Lidé často předpokládají, že jsem musela prodělat různé operace.“ Ona to ale popírá a dodává, že jediná věc, kterou používá a není jí vrozená, je zvýraznění jejího vzhledu barevnými čočkami. Je to tedy opravdu jen make-up? Je tedy anorektička, nebo je nějakým způsobem nemocná? To jsou věci, které většinu z nás napadnou… Jak by mohl zdravý člověk takto vypadat? Tím, že sdílí svá videa, si našla fanoušky a jistou slávu ve své rodné Brazílii. Ale má i špatné zkušenosti. Jednou k ní například přišli na ulici cizinci, kteří ji oslovili se slovy, že jsou „hluboce znechuceni“, když ji vidí, a vůbec se nediví, že se jí lidé vyhýbají. Měla by se prý nad sebou zamyslet.

„Lidé si myslí, že jsem blázen, ale já se snažím být krásná, nechci, aby se mě báli. Chci ukázat světu, že každý může být panenkou a nemusíte být hubení nebo blond. Jen se snažte vytvořit si svůj vlastní vzhled a být šťastní.“

 

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Elsa Makeup & Hair Tutorial - Frozen

 

Alyson Tabbitha je profesionální cosplayerkou od roku 2014

Dívka se dokáže proměnit v každou filmovou hrdinku. Proměnami se živí!

reklama

Související témata: anorexie , Barbie , proměny , influencerka , Andressa Damiani , youtuber

reklama

Přečtěte si také

reklama