Móda a krása

8. srpna 2017 07:30

Martina Čerňanská

Brazilská depilace, brazilské kalhotky a další beauty triky od krásných Jihoameričanek

Asi je to předsudek, ale faktem je, že Brazilky se svým vzhledem zabývají a krása je v této zemi velmi ceněná. Několik jejich beauty triků si rovnou podmanilo svět!

Brazilská depilace

To je klasika všech sexy žen! Nenechte si namluvit, že přirozené “houštiny” jsou zpět a že muži to chtějí. No, možná někteří, ale ty teď nechme stranou. Perfektní “brazílie” je nejlepší z rukou odbornice a znamená vymazleně hladká třísla s perfektní přistávací dráhou uprostřed. Tvar srdíčka nebo růže povolen!

Brazilský keratin

Opravdu zodpovědní kadeřníci ho úplně nemilují, ale zákaznice ano! Z neposedné hřívy totiž vykouzlí záplavu superhladkých a superlesklých vlasů, úplně jak z brazilské telenovely. Aby ne, kučeravé Brazilky takové vlasy opravdu nemají od přírody, ale od…keratinu. Pomáhá tvarování a dlouhodobému narovnání vlasů, kdy molekuly keratinu pronikají zažehlováním do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození. Brazilský zázrak vydrží asi čtvrt roku a postupně se vymývá.

Brazilky se o sebe umí skvěle starat, Foto: istock.com

Brazilské tělo

Prsa, pas, boky. Takto lakonicky by se dal definovat brazilský ideál krásy. A my to bereme! Slovanská žena má v této oblasti také co nabídnout. Takže pokud se stále trápíte, že nevypadáte jako šestnáctiletá vítězka světové soutěže topmodelek, hoďte to za hlavu a nechte se inspirovat živočišnou krásou a smyslností brazilských žen. Ty diety nedrží, raději se smějí, tančí a milují.

PŘEČTĚTE SI: 7 BEAUTY TRIKŮ OD KOREJSKÝCH ŽEN

Brazilské kalhotky

Jsou mimořádně svůdné! Svým střihem se zastavily někde mezi francouzskými kalhotkami a tangy, které nebývají vždy nejvkusnější volbou. Brazilky umí své oblé zadky prodat a ani trochu s za rozměrnější pozadí nestydí. Naopak! Obliny zde mimořádně letí a pokud je oblečete do pravých brazilských kalhotek, nebudete chtít jiné. Jsou lehce bokové, zastavují se zhruba v horní polovině půlek a dělají pozadí k nakousnutí.

Přečtěte si i další články z oblasti krásy:

autor: KU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.