Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Chcete být krásnější? Zkuste vliv magnetického pole!

V posledních letech jste jistě zaznamenali nárůst léčby různých kloubních a svalových bolestí pomocí magnetoterapie. Pokud ale působení pulzního magnetického pole zkombinujete s endomasáží, můžete si vychutnat i efekt omlazení.
Vydáno: 29.10.2016
Ošetření je bezbolestné a odpočinete si při něm
Autor: archiv Ošetření je bezbolestné a odpočinete si při něm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Průběh takové terapie je příjemný a vy si u něj můžete navíc odpočinout. V případě ošetření obličeje dochází k vakuové endomasáži, která kombinuje vakuové ošetření pokožky a masáž za pomoci otočných válců. Tím dochází k aktivaci mikrocirkulace a otevírání lymfatických kanálů. „Poškozené buňky se obnovují, tkáně se okysličují, čímž jsou stimulovány fibroblasty. Ty patří mezi základní buňky vazivové tkáně a produkují mezibuněčnou hmotu. Na svém povrchu mají kolagen a podílejí se na elasticitě pokožky,“ vysvětluje Magda Neparidze M.D.,dermatoložka kliniky Mediestetik.

10 omlazujících tipů: Opravdu fungují a nestojí moc!

Říká se, že věk je jenom číslo, a že ve výsledku záleží jedině na tom, jak moc si přibývající roky začnete připouštět. Přestaňte se trápit tím, že sladkých „náct“ nebo „cet“, máte dávno za sebou, přinášíme vám ryze přírodní tipy, které vám garantují pěstěný a mladistvý vzhled.

10 omlazujících tipů Foto:

Optimismus: Mocný nástroj krásy a zdraví!

Smíchem ku zdraví

Pokud se na svět kaboníte a neustále si na všechno stěžujete, koledujete si o vrásky nejenom v oblasti obličeje, ale také na duši. Negativní emoce, věčné stížnosti a permanentní negativismus vám po psychické stránce nijak neprospějí, právě naopak. Nejenomže viditelně zestárnete, ale také se připravíte o životní elán. Všechny životní situace a momenty totiž budete vidět z té špatné stránky a snaha jít vstříc vašim přáním bude v nenávratnu. Začněte se usmívat na svět, myslete pozitivně a hlavně naplňte své dny svými sny. Pak to bude teprve to pravé ořechové a krémy proti vráskám nebudou potřeba.

 

Pulsní magnetické pole využívá nízkofrekvenční rozsah, který stimuluje buněčné membrány, iontovou výměnu, pomáhá buňkám absorbovat potřebné živiny. Uvnitř buněk dochází k ovlivnění vytváření ATP, což je základní výživa buňky, která jí dodává energii. Díky dvojímu mechanismu působení poskytuje ošetření výrazné výsledky. „Na ošetřené tkáni je ihned po ošetření patrné zvýšení průtoku krve a stimulace fibroblastů, což představuje významný tonizující a posilující účinek na tkáně, stejně jako stabilitu dosahovaných výsledků,“ říká dermatoložka.

Stačí pár minut denně a trochu soukromí

Obličejová jóga. Vyhlaďte si vrásky úplně zadarmo!

 

Omlazení, detox i zmírnění bolesti

To ale není všechno, takováto moderní metoda kombinující magnetoterapii s vakuovou podtlakovou masáží dokáže mnohem víc. Umí stimulovat lymfu, podporuje látkovou výměnu, tělo začíná vyplavovat všechny toxické látky, které jsou odesílány do ledvin a dalších orgánů k odstranění. Zároveň dodává tkáním tolik potřený kyslík.

Díky moderní estetické medicíně tak ošetření může působit jak omlazující efekt, tak také zformuje vaši postavu a právě pulzní magnetické pole pomůže zregenerovat bolestivé svaly. „Mantis se může použít i při počátečních stádiích artritidy, revmatismu, chronických zánětů, stejně jako k rehabilitaci po úrazech,“ uvádí dále doktorka Neparidze.

magnetoterapie Foto:                                                                                                                        Foto: archiv

Dobře fungující lymfatický systém vám nejen pomůže zhubnout, ale podpoří imunitu, zmírní celulitidu nebo otoky nohou

Chcete zhubnout? Rozhýbejte vaši lymfu!

 

Jak to probíhá

Při ošetření partií těla si pacient oblékne elastický návlek na celé tělo, lékař poté zvolí nástavec s příslušnou hlavicí a aktivuje vhodný program k ošetření. Válečky v hlavici se pohybují různými směry, zatímco dochází k pulznímu působení magnetického pole. U procedury zrelaxujete a odcházíte odpočatí.

Koneckonců, pozitivní účinky pulzního magnetického pole na organismus si už před mnoha lety uvědomil i Dr. Harold Saxton Burr, Ph.D., profesor anatomie na univerzitě v Yale School of Medicine. „Impulzy z magnetického pole prochází buněčnými membránami a okamžitě obnovují poškozené buňky, aniž by poškozovaly tkáň,“ uvedl Burr, který publikoval 93 prací na toto téma.

Ošetření přístrojem využívajícím pulzního magnetického pole se není třeba bát. Pro terapeutické využití se využívá nízkofrekvenční pulsní magnetické pole.

-ak-

Článek je zařazen v: omlazení, magnetické pole, magnetoterapie, endomasáž, podtlaková masáž, lymfatická masáž, artritida, bolest svalů
Reklama