HÁDANKA: Najdete na fotografii tři nahé ženy?

Na první pohled to vypadá jako krásně namalovaný obrázek vlka...

Vytvořit tohle dílo trvalo nadanému osmtřicetiletému italskému umělci Johannesi Stoetterovi celých osm hodin. A přestože už předtím byl velmi úspěšný, vypadá to, že vlk bude jeho zatím nejúspěšnějším (a taky nejobtížnějším) dílem. Stoetter při práci kromě bodypaintingu i důmyslně poskládal ženské těla tak, aby vznikl dokonalý obraz vlka.

A nebylo to vůbec lehké. Několik dní musel zkoušet, jak těla na sebe poskládat, aby vznikl opravdu reálný obraz zvířete. Pomalování tří ženských těl trvalo umělci celých šest hodin. Další dvě hodiny pak těla skládal a vzájemně proplétal, aby pak dokonalý výsledek svého snažení vyfotil a natočil.

Podívejte se pořádně na obrázek a zkuste uhodnout, jak jsou těla poskládaná. Kde mají ženy hlavy, ruce, nohy... Už víte? (Nám se podařilo najít jen nohy dvou z nich.)

Řešení najdete ve videu a fotogalerii:

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.