Jak obléct muže, aby nebyl na svatbě za exota?

Muž je vizitkou ženy. Jdete-li na svatbu, nechte doma jeho oblek od maturity i sepranou košili, co zažila nejednu oslavu. V takovém oblečení nebudete mít vedle sebe muže, na kterého byste mohla být pyšná. Poradíme vám, jak udělat z chlapa muže snů.

Znáte ten pocit, kdy dostanete pozvání na svatbu? Když pomineme veškeré přidané hodnoty, jako že se dobře najíte, napijete a podobně, tak vyvstává otázka: „Co na sebe?“

Ženě je nad slunce jasné, že si nemůže vzít šaty, ve kterých obrazila všechny plesy. Zapomene také na šaty, co měla na svatbě své jiné kamarádky. Neexistuje obléci si šaty již 14 dní vyšlé z módy a v žádném případě šaty, o nichž tuší, že by je mohla na svatbě potkat na někom jiném. My ženy v tom máme jasno. Podíváme se do skříně a řekneme si: „Nemám co na sebe“. Nažhavíme kreditku a jde se na věc. Ale co s chlapem?

Úplně slyším svého přítele: „Já oblek mám, maturoval jsem v něm a nechám se v něm i pohřbít“. V tu chvíli máte chuť ho pohřbít hned, dokud mu ten oblek ještě jakž takž padne. Následuje spousta argumentů, jak je oblek věc nepohodlná, jaký je to opruz a podobně. Zatímco vy chcete na svatbě udělat především dojem. Proto se alespoň snažíte všemi silami barevně sladit oblečení se svou drahou polovičkou.

V tu chvíli máte před sebou nelehký úkol. Ovšem když se vám podaří jej přesvědčit, že pánská košile je základ, máte téměř vyhráno.

Muž by měl vždy barevně ladit se svou partnerkou Foto: Brandi

Milé dámy, v takových chvílích je potřeba dát své drahé polovičce nůž na krk. Jsme něžné pohlaví s galerií triků. Je vhodné svému budoucímu genetickému materiálu vysvětlit, že pokud vás nebude dostatečně reprezentovat, tak zrovna svatba je celkem slušná databáze potencionálních otců vašich dětí a stačí k tomu jen hezký pánský oblek a víno. To trochu přeháním, ale ruku na srdce, kolik z nás miluje uniformy. Oblek je nejhezčí uniforma, kterou si na sebe muž může obléci a vyplatí se do něj zainvestovat. Věnujme mu dostatečnou péči a lásku a pomozme mu s výběrem. Pamatujte, že vybraný oblek ho bude reprezentovat nejen na dané svatbě, ale i na dalších společenských událostech. Náš muž je naše vizitka, stejně jako náš úsměv je vizitkou jeho. Proto dbejte na to, co se nachází v jeho šatníku.

Svatba je letní veselkou. Proto volte pestré a světlé barvy doplňků Foto: Bandi

Dám vám malou radu. Při výběru obleku si dávejte pozor především na barvu. Nevhodně zvolená barva obleku může pokazit celkový dojem. V případě, že máte doma muže jižanského typu, nebojte se světlých barev obleků. Kromě toho, že se na takové typy mužů hodí tmavé obleky, můžete vybírat i světle šedý, krémový nebo světle hnědý oblek. Díky barevnému kontrastu v něm váš muž bude okouzlující a vy se jím můžete hrdě pyšnit. Pokud máte doma blonďáka nebo muže světlého typu, volte vždy tmavé barvy. Tmavě modrá, černá nebo tmavě šedá barva obleku muže zvýrazní a přidá mu na mužnosti.

Na svatbu nepatří kravata s diagonálním pruhem. Ta je určena pouze do zaměstnání. Foto: Bandi

Sama za sebe mohu doporučit Pánské obleky Bandi. V jejich prodejnách se o vašeho miláčka postará skvělý personál. Zvedne mu ego, protože občas je potřeba, aby ho pochválil i někdo jiný než vy. Nadstandardní péče se dostane i vám.V prodejnách Pánské obleky BANDI si jsou totiž vědomi důležitosti nás, jako žen, matek a tchýní našich mužů a postarají se o nás stejně dobře, jako o vaše partnery, syny či zetě. Přesně podle hesla: „Muž je hlavou rodiny, ale žena je tím krkem, který hlavou hýbe.“

Příště vám poradíme, jak ho přesvědčit, že oblek je druhá kůže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.