Jak zakrýt jizvy po rakovině? Třeba uměleckým tetováním!

Masektomie nebo odstranění části nebo celého prsu může ženě trpící rakovinou zachránit život, ale zanechá na ní kromě fyzických jizev často i psychické následky. Možností, jak získat zpět to, co bylo ztraceno, je pro některé ženy tetování.

Webové stránky s názvem P.ink začaly pomáhat spojovat umělecké tatéry a ženy, které podstoupily mastektomii a chtějí si nechat zakrýt jizvy tetováním. Krásné kresby na jejich těle jim pomáhají znovu získat ztracené sebevědomí, pocit výjimečnosti a zbavit se ostychu odhalit své tělo. Přestože se často jedná o implantáty, které byly ženám udělány po zákroku, vypadají často lépe než poprsí známých celebrit, které se nestydí veřejně odhalovat.

David Allen, jeden z tatérů, kteří se rozhodli zaměřit na vrácení žen pomocí tetování do běžného života, tvrdí, že ženy se cítí potom zase krásné. To, co bylo dřív nemocné, může opět vypadat nádherně. "Zrcadlo je znovu můj kamarád," svěřuje se jedna z žen, která se po operaci bála odhalit před zrcadlem a dnes její prsa pokrývají krásné růže.

Zakrýt jizvy tetováním vyžaduje od ženy určitou odvahu, ale pokud ji má, může být výsledek nádherný. Podívejte se:

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.