Móda a krása

31. října 2016 04:20

Martina Čerňanská

Jedinečná a hravá kolekce oblečení H&M a Kenzo již brzy v Česku

Již 3. listopadu bude dostupná ve více než 250 obchodech H&M po celém světě, včetně České republiky, a v online obchodě nová limitovaná kolekce tentokrát ve spolupráci s japonsko-francouzskou značkou KENZO. A je to opravdová divočina!

Kolekce překypuje potisky, barvami a individualitou, které spolupráci definují. Look book vytvořili různí umělci, mladí kreativci a aktivisté, z nichž každý je velvyslancem KENZO x H&M.

Kampaňové fotografie KENZO x H&M pořízené ikonou módní a hudební fotografie, Jean-Paulem Goudem, které vyobrazují Chance The Rapper, Iman a hudebnici Suboi jsou jednoduše perfektní. Sedm hvězd kampaně představuje osobnosti ze světa módy, hudby, umění a aktivismu, přičemž prvními ambasadory kampaně, kteří odhalují další looky ze spolupráce KENZO x H&M, jsou Chance, Iman, Suboi, Rosario Dawson, Ryuichi Sakamoto, Chloë Sevigny a Xiuhtezcatl Martinez. Pro kampaň Goud využil svůj charakteristický rukopis a vytvořil fotografie ve stylu cut-up, díky kterým podtrhl škálu potisků, které jsou význačné pro kolekci.

19. října byla kolekce představena na jedinčné a velkolepé přehlídce v New Yorku. Tu připravil, stejně jako kampaňové fotografie, Jean-Paul Goude. Sešli se na ní tanečníci, beatboxeři a hudebníci, aby díky jedinečné choreografii spolupracovníka značky KENZO Ryana Heffingtona v rytmu upraveného remixu „Express Yourself” od Sama Spiegela oslavili krásu a sílu této jedinečné kolekce. Kdo samozřejmě nemohl chybět, byli kreativní ředitelé značky KENZO, Carol Lim a Humberto Leon.

Prohlédněte si celou kolekci a vyberte si. My už tedy rozhdoně vybráno máme!

[[nid:]]

Sdílejte článek
Štítky New York obchod móda módní policie Česko Kenzo fashion H&M oděv nový šatník Chloë Sevigny Xiuhtezcatl Martinez Sam Spiegel Jean-Paul Goude

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.