Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jednoduchý super trik pro dokonalé rty

Perfektně nalíčené rty výraznou rtěnkou je přesně ta drobnost, která dokáže povznést váš outfit min. o dva levely výše. Ale pozor! Není to tak snadné, jak to na první pohled může vypadat.
Vydáno: 10.10.2016
Super trik pro dokonalé rty
Autor: thinkstock.com Super trik pro dokonalé rty

Rudé rty. Nic nefunguje lépe. Ať už mluvíme o večírku, kdy precizně namalovanými rty dolaďujete celkovou vizáž, nebo o běžném všedním dnu, kdy tato ďábelská barva na vašich rtech rozzáří i úplně obyčejný pracovní den. V poslední době se staly výrazně nalíčené rty velkým trendem a na trhu najdeme neuvěřitelný výběr odstínů rtěnek. Např. Sephora má až 365 odstínů! Samozřejmě ne všechny jsou odstíny červené, ale v této řadě najdete min. 20 odstínů této úžasné barvy. Podobný výběr najdete i u značky MAC, která je velmi populární mezi vizážisty. Obě značky se navíc mohou pyšnit tím, že jejich rtěnky vám vydrží na rtech opravdu hodně, hodně dlouho (vyzkoušeno na vlastní kůži). Ale i v běžné síti drogerií seženete skvělé produkty a i tam je výběr opravdu velký. Vybrat ten správný odstín vám zabere asi trochu více času, ale rozhodně to stojí za to.

Co říká tvar rtěnky o vaší osobnosti

Milé dámy, věděly jste, že i to, jakým způsobem si líčíte rty, vypovídá něco o vaší osobnosti? Takže podívejte se do kosmetické taštičky, najděte rtěnku a zjistěte, do jakého tvaru je její špička. A pak už si jen najděte, co že to vlastně znamená:

Kulatá špička

Co říká tvar rtěnky o vaší osobnosti kulatá

 - pohodová

 - vyrovnaná

 - klidná

 - mírumilovná

 - stálá ve vztazích

 - milá

 - štědrá

Až ho ovšem najdete, dejte si před aplikací pozor na jednu zásadní věc: Vaše rty musí být v naprosto dokonalé kondici – hydratované, bez šupinek. Jakkékoliv nedokonalosti totiž barevná rtěnka ještě zvýrazní! Než sáhnete po vašem oblíbeném balzámu na rty, máme pro vás překvapivý trik, jak dosáhnout jemných a vláčných rtů. A navíc funguje mnohem lépe než balzám.

Co budete potřebovat:

  • Žínku a oční krém

Jak na to:

  • Namočte žínku v teplé vodě. Poté jemnými krouživými pohyby odstraňte ze rtů šupinky. Osušte je, naneste na ukazováček malé množství očního krému a jemně ho vťukejte do rtů. Poté použijte teprve rtěnku.

Proč to funguje:

  • Oční krém má silné hydratační účinky, ale je mnohem méně mastný než balzám na rty. Tudíž vaše rty skvěle vyživí a zároveň bude skvělým podkladem pod rtěnku, která díky tomu na rtech yvdrží mnohem déle.

Geniální, co říkáte? A pokud stále nemáte tu svoji rtěnku, bez které nedáte ani ránu, zde je malá inspirace:

podpis Martina malý Foto:

připravila: Martina Hrušková

Článek je zařazen v: rtěnka, beauty, krásné rty, červená rtěnka, zdravé rty, červené rty, rtěnky