Móda a krása

11. listopadu 2016 07:00

Kateřina Motlová

Kadeřník to přehnal při stříhání! Co pomůže?

S tímhle má jistě zkušenost kdekdo z vás. Řekla jste, že chcete vlasy jen zastřihnout, a najednou je vaše hříva fuč.

Představy mohly být odlišné. Zatímco vy pod zastřižením vidíte maximálně 1 centimetr, váš kadeřník odstranil všechno, co kazilo jeho obrázek o dokonalém účesu. Jenže co teď?

1. Řekněte, že se vám to nelíbí

Projevte svůj nesouhlas co nejdříve. Pokud už nejde se zastřižením nic dělat, můžete si třeba vyhádat nějakou slevu nebo bonus navíc. Okamžitě požádejte, ať v účesu pokračuje některý z ostatních kadeřníků v salonu.

2. Vydýchněte

Je také možné, že kadeřník je zatím jen na půli cesty a účes ve finále bude vypadat skvěle. Nechte si vysvětlit, co bude s vlasy dělat. Možná jste je měla tak zničené, že pořádné ostříhání bylo jediným řešením. Jenže to vám měl kadeřník dopředu říct.

3. Už je hotovo? Dejte si pár dnů hájení

Možná se vám nový účes začne líbit. Poptejte se svých kamarádů, co si o něm myslí, podívejte se na internet, jestli třeba nejde o nový trend.

Střihoruký Edward? Foto: thinkstock.com

4. Zkuste si s novým účesem hrát

Kupte si různé stylingové přípravky, sponečky, čelenky… Uvidíte, jaké nové možnosti vám nový účes nabízí. Berte to jako výzvu. Možná byste se sama k takové změně neodhodlala. Kadeřník má určitě větší přehled v trendech než vy, zkuste mu důvěřovat.

5. Krátké vlasy = dlouhý rozum a také mladost!

Čím kratší máte vlasy, tím působíte mladistvěji. Tak se už nezlobte a užívejte si to.

6. Jezte potraviny pro rychlejší růst vlasů

Všechno jednou doroste... Aby to šlo rychleji, zakousněte se do potravin, které urychlují růst vlasů. Jejich seznam najdete ZDE!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.