Móda a krása

13. září 2015 04:20

Lucie Průchová

Krásná vloggerka statečně odhalila své největší tajemství!

Kvůli častým dotazům a komentářům k tomu, jak podivně drží malovátka ve svých návodných videích, se tato nádherná dívka rozhodla odkrýt světu pravdu.

Pokud jste jedním z fanoušků Jordan Bone, kterých má tato dívka na YouTube kanálu více než třicet pět tisíc, víte, že tato guru krásy má velice osobitý způsob, jak použvá make-up a ostatní šminky. Štětce drží úplně jinak, tužku na oči používá z úhlů, které byste nečekali. Její ruce jsou vždy sevřené v pěst.

Poté, co se u jejích příspěvků začaly hromadit ne vždy pozitivní a milé komentáře lidí, kteří se jí ptali, proč se líčí tak podivným způsobem a že to vypadá divně a nepřirozeně, rozhodla se Jordan vydat zcela nový druh videa a v něm ukázat, proč je tak podle některých lidí neohrabaná.

Před deseti lety byla účastnicí dopravní nehody a od té doby je ochrnutá. Trpí částečnou nebo úplnou ztrátou pohyblivosti všech končetin a trupu. Sama se nevykoupe, neumyje si vlasy. Ale postupem času našla způsob, jak se nalíčit svým vlastním, netradičním způsobem, což jí vrátilo zpět alespoň kousek jejího sebevědomí.

Ve svém videu, které sdílí, vypráví o depresi, kterou si prošla, o svých pocitech úzkosti a pochybách o vlastním životě. O smyslu žití. Nechce být známá jen jako „dívka na kolečkovém křesle“.

Sdílejte článek
Štítky krása Jordan Bone YouTube kanál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.