Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Krásná vloggerka statečně odhalila své největší tajemství!

Kvůli častým dotazům a komentářům k tomu, jak podivně drží malovátka ve svých návodných videích, se tato nádherná dívka rozhodla odkrýt světu pravdu.
Vydáno: 13.09.2015
Promluvila o svém životě
Promluvila o svém životě Autor: facebook.com a youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud jste jedním z fanoušků Jordan Bone, kterých má tato dívka na YouTube kanálu více než třicet pět tisíc, víte, že tato guru krásy má velice osobitý způsob, jak použvá make-up a ostatní šminky. Štětce drží úplně jinak, tužku na oči používá z úhlů, které byste nečekali. Její ruce jsou vždy sevřené v pěst.

Poté, co se u jejích příspěvků začaly hromadit ne vždy pozitivní a milé komentáře lidí, kteří se jí ptali, proč se líčí tak podivným způsobem a že to vypadá divně a nepřirozeně, rozhodla se Jordan vydat zcela nový druh videa a v něm ukázat, proč je tak podle některých lidí neohrabaná.

Je tak krásná! Foto:

Před deseti lety byla účastnicí dopravní nehody a od té doby je ochrnutá. Trpí částečnou nebo úplnou ztrátou pohyblivosti všech končetin a trupu. Sama se nevykoupe, neumyje si vlasy. Ale postupem času našla způsob, jak se nalíčit svým vlastním, netradičním způsobem, což jí vrátilo zpět alespoň kousek jejího sebevědomí.

Ve svém videu, které sdílí, vypráví o depresi, kterou si prošla, o svých pocitech úzkosti a pochybách o vlastním životě. O smyslu žití. Nechce být známá jen jako „dívka na kolečkovém křesle“.

ochrnutá dívka
ochrnutá dívka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama