Krásné vlasy i v zimě? Kadeřnice radí, čím je ošetřit

Vysušené a zplihlé, bez energie a ke všemu ještě elektrizují... Klasické povzdechy žen (a možná i některých mužů) v období, kdy se venkovní teploty pohybují pod nulou a na hlavách nosíme čepice. Jak to udělat, aby vaše vlasy zase byly pověstnou korunou krásy?

Na vlasech se bohužel promítá celkový stav organismu a jsou to právě vlasy, které často jako první signalizují, že s vámi něco není v pořádku – jsou slabé, bez lesku, nebo dokonce začnou vypadávat.

Kromě kvalitní výživy zevnitř má samozřejmě velký vliv i výživa a péče zvenku, tedy kosmetika, kterou na vlasy používáte. V první řadě vhodně zvolený šampon a kondicionér. Ale to zdaleka není všechno. Velmi důležité je i to, čím vlasy ošetříte v okamžiku, kdy jsou krásně umyté a chystáte se je vyfénovat.

Kadeřnice Kristína Marčeková ze salonu Beauty concept Claudie&Kristina Marčeková vám ve videu poradí, které tři přípravky jsou právě teď v zimě ideální, a také vysvětlí, proč se v zimě vyhnout hydratačním šamponům:

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.