zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Krásné vlasy i v zimě? Kadeřnice radí, čím je ošetřit

Jak to udělat, aby byly stále krásné, zářivé a silné?
Autor: iStock Jak to udělat, aby byly stále krásné, zářivé a silné?
anna kopečková , Vydáno: 08.01.2017
Vysušené a zplihlé, bez energie a ke všemu ještě elektrizují... Klasické povzdechy žen (a možná i některých mužů) v období, kdy se venkovní teploty pohybují pod nulou a na hlavách nosíme čepice. Jak to udělat, aby vaše vlasy zase byly pověstnou korunou krásy?

reklama

Na vlasech se bohužel promítá celkový stav organismu a jsou to právě vlasy, které často jako první signalizují, že s vámi něco není v pořádku – jsou slabé, bez lesku, nebo dokonce začnou vypadávat.

Kromě kvalitní výživy zevnitř má samozřejmě velký vliv i výživa a péče zvenku, tedy kosmetika, kterou na vlasy používáte. V první řadě vhodně zvolený šampon a kondicionér. Ale to zdaleka není všechno. Velmi důležité je i to, čím vlasy ošetříte v okamžiku, kdy jsou krásně umyté a chystáte se je vyfénovat. 

Kadeřnice Kristína Marčeková ze salonu Beauty concept Claudie&Kristina Marčeková vám ve videu poradí, které tři přípravky jsou právě teď v zimě ideální, a také vysvětlí, proč se v zimě vyhnout hydratačním šamponům:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima ženy - péče o vlasy v zimním období

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Jsou v pořádku nebo jim něco chybí?

Jednoduchý test ukáže, zda máte zdravé vlasy

6 chyb, které určitě děláte při mytí vlasů

Myslíte si, že o své vlasy pečujete správně, ale přitom se vám zdá, že jsou slabé a málo lesklé? Možná při jejich mytí děláte některou ze zásadních chyb!

Myjete si vlasy každý den

6 chyb, které možná děláte při mytí vlasů

Vašim vlasům nejvíce prospěje, pokud je budete mýt každý druhý nebo třetí den. Častějším mytím vlasů se okrádáte o přirozené oleje, které vlasy vyživují. Pokud se bojíte, že vlasy budou příliš mastné, zkuste použít na jejich kořínky suchý šampon.

Padání vlasů: 5 tipů, jak ho omezit přírodní cestou

Plešatění, řídnutí vlasů, jejich padání – noční můry milionů žen a mužů, kteří na to ve vyšší míře trpí. Tohoto našeho strachu maximálně využívá trh s tisíci přípravky, jež nám přece zaručeně pomohou.

Jenže na každého z nás funguje trochu něco jiného, a když bychom měli zkusit úplně všechno, brzy bychom se zadlužili. Nicméně skvělou zprávou je, že tomu nekonečnému kolotoči hledání vhodných krémů omezujících padání vlasů můžeme zabránit. Zaměřme se proto už na samotnou prevenci. S těmito pěti přírodními prostředky budete mít pořádnou kštici ještě v osmdesáti.

Kokosové mléko

padání vlasů kokosové mléko

Proč: Kokosové mléko je přirozeně bohaté na vitamin E a prospěšné tuky. Tyto živiny stimulují růst vlasů a zároveň posilují vlasové pramínky. Zároveň je plné draslíku, důležité živiny pro podporu silnějších a zároveň zdravějších vlasů.

 

Jak ho užívat: Chcete-li používat kokosové mléko, aby se zabránilo padání vlasů, stačí ho aplikovat přímo na pokožku hlavy. Zakryjte si pak hlavu koupací čepicí a nechte ho působit minimálně 15 minut. Poté ho spláchněte jemným šamponem. Abyste redukovali poškození vlasů, praktikujte to ideálně 2x–3x denně. Časově náročnější záležitost, jestliže však pomůže, je to k nezaplacení.

reklama

Související témata: padání vlasů , suché vlasy , šampon , kondicionér , elektrizující vlasy , vlasy v zimě , vlasový olej , péče o vlasy

reklama

Přečtěte si také

reklama