Máte široké boky a stehna? Co si obléknout, abyste vypadala šik...

Mnoho žen dělá zásadní chybu. Mají-li trochu širší boky a stehna, hned je chtějí schovat do širších džínů a nejlépe k tomu také použít volnější vršek. A výsledek? Jedna velká koule – a ještě větší, než jaké jsme.

České ženy se velmi podceňují, zakrývají trochu větší zadeček, zaoblená stehna jsou špatně, malá nebo velká prsa taky, do zrcadla se dívají především na to, co jim vadí.

Velká škoda, oproti Polkám a Slovenkám, které jsou hned vedle, máme velký handicap. Chybí nám sebědůvěra.

Nebojte se zkusit si úzké džíny!

Takže dámy, i pokud máte širší stehna a boky či větší zadeček, nebojte se vyzkoušet úzké džíny... Proč? Protože nás v konečném výsledku stáhnou, zpevní, a když si k tomu vybereme volnější vršek, vypadáme štíhlejší a víc sexy. Některé ženy si také můžou dovolit i užší topík, není nutné vždy oblékat volný top. Záleží na tom, jestli mají větší bříško, nebo ne.

Ale jedno je třeba si zapamatovat: Zapomeňte na pravidla! Všechno je pouze a jen o našem vnitřním postoji. Jak se vy sama cítíte a jestli jste spokojená taková, jaká jste.

Jak kdysi řekl Yves Saint Laurent – "Během let jsem se naučil, že nejdůležitější na outfitu je žena, která ho nosí".

Žaneta Kantorová, stylistka

Máte nějaký problém s oblékáním? Napište nám na redakční mailovou adresu prima-zeny@iprima.cz s heslem Oblékání a přiložte fotku s krátkým popisem toho, co vás trápí, připojte i kontakt na sebe. Vybraným čtenářkám Žaneta poradí. Děkujeme!

Foto:thinkstockphotos.com

Sdílejte článek
Štítky džíny Yves Saint Laurent

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.