Máte velké nohy? Zamaskujte je pomocí bot

Říká se, že co je malé, to je hezké. Obzvlášť u ženské nohy. Jenže co když má žena velikost boty 42 nebo 43? Naštěstí se i velké nohy dají šikovně zamaskovat, když víte, jaké boty vybrat.

První problém nastává ve chvíli, kdy chcete sehnat hezkou ženskou botu velikosti 43. V normálních obchodech vás pošlou do pánského oddělení, takže zbývají specializované obchody nebo objednání přes internet. Pak je dobré vědět, jaké boty vlastně vybrat, aby na noze vypadaly hezky a nohu pokud možno i trochu opticky zmenšily.

Zeptali jsme se na pár rad Lindy Vaňkové. Ona sama má velikost nohy 43, a protože kdysi nemohla pro sebe sehnat boty, které by se jí líbily, zařídila si vlastní obchod s obuví větších velikostí Cliché Shoes.

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.