Móda a krása

16. srpna 2017 07:30

Martina Čerňanská

Módní ikony instagramu: Co od nich můžeme odkoukat?

Módní maniačky se rády tváří, že své dokonalé outfity vymyslely ve spaní, nebo na sebe “něco hodily” ráno s hrnkem kávy v ruce. Jenže většinou toho spoustu okoukaly na instagramu u těch nejstylovějších ikon současnosti. No a proč ne? Kdo vlastně přináší inspiraci do našich šatníků?

Amanda Shadforth - @oraclefox

Pokud nevíte co nosit, jak to kombinovat a co je opravdu “in” v první lize, sledujte stránky módní stylistky a fotografky Amandy Shadforth oraclefox.com. Tam to je všechno. Amanda je neomylná, vytříbená, sofistikovaná a prostě ví, zná a umí. Její stránky jsou perfektně vystylované a elegantní jako ona sama. V kategorii “outfit” najdete moře inspirace, kterou pro své ovečky Amanda osobně vytvořila a poskládala do kombinací, ve kterých budete kopat první ligu. A vzhledem k tomu, že sama Amanda už není žádný zajíc, vytlučte si z hlavy, že “móda je jen pro mladý”.

Sara Donaldson - @harperandharley

Sara je krásná, mladá a šťavnatá majitelka opěvovaných stránek harperandharley.com. Její deviza, kromě přirozené krásy, tkví v ve třech věcech, které dokáže dokonale skloubit: 1)jednoduchost bez zbytečností, 2)black’n’white, 3)svěžest. Je konvenčně nekonvenční a navíc má přirozené křivky těla, ve kterých se najde nejedna dívka. Vždy vypadá jednoduše, ale klasiku pokaždé nějak “přeskládá” a je to prostě neodolatelné. Sara se nikdy příliš nelíčí, protože ví, že největší ozdobou je čistá pleť, plné rty a výrazné lícní kosti.

Elin Kling - @elinkling

Elin je křehká seveřanka s blond hřívou a světlou pletí, která si už léta drží status módní ikony hodné následování. Svým cool stylem ulice oslovila davy dívek a žen, které ho přijaly nadšeně za svůj. A Elinin look stále zažívá evoluci a vyvíjí se. Zjednodušila ho, stala se matkou, opěvuje architektonické linie, bílé košile, úžasné kabáty v camel odstínech. A její outfit? Džíny v klasické modré, černý nebo bílý top, camel kabát a šátek s geometrickými vzory. Čistá severská elegance.

Olivia Palermo - @oliviapelermo

Kráska, múza, modelka, návrhářka, ikona ulice, profesionální celebrita a manželka topmodela. Olivia Palermo je tím vším a umí mnohem více. Trochu připomíná novodobou Carrie Bradshaw, protože dokáže sloučit a vynést zdánlivě neslučitelné. Nosí úplně všechno, na co si vzpomenete, nevyhýbá se žádnému stylu, střihu ani délce. Hlavně to musí vypadat neotřele, luxusně a hravě. Co na tom, že má prsa jedničky, Olivia je vždy svá a udává trendy. Poznávací znamení: červený lak a husté vlasy s pěšinkou uprostřed.

Giovanna Battaglia Engelbert - @bat_gio

Bývalá modelka, redaktorka Vogue a současná královna stylu, který nemá hranic. Ano, je extravagantní! Umírněnost? Minimalismus? Pche, to není nic pro ni! Giovanna je Italka každým coulem a svými outfity dokazuje, že není žádná oběť módy. To ona módu vytváří. Jestli někdo opravdu umí uchopit a prodat vintage styl, extravaganci a uvytvořit “wow” efekt, je to nespoutaná Giovanna a její pestrý svět barev! Dívejte se a učte se!

Mohlo by vás také zajímat ze světa módy:

autor: KU


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.