Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Naučte se 5 zaručených beauty triků od nejlepší vizážistky světa!

Víte, kdo je nejlepší vizážistka světa? Pat McGrathová! Ve světě vysoké módy a make-up artistů je slavná asi jako Beatles ve světě hudby. Pracuje pro ty nejprestižnější módní domy a žádný světový fashion week se bez jejích dokonalých looků neobejde. Naučíme vás pár triků z její “kuchyně”!
Vydáno: 04.12.2017, Martina Hrušková
Naučte se 5 zaručených beauty triků od nejlepší vizážistky světa!
Naučte se 5 zaručených beauty triků od nejlepší vizážistky světa! Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pat McGrathová je sympatická žena, která se stala bohyní make-upu díky kombinaci obrovského talentu, odhodlání a tvrdé práce. Trochu toho, co vychytávala roky své kariéry, se rozhodla naučit i nás, obyčejné smrtelnice.

1) Perfektní rty!

Pat doporučuje: “Vrstvěte produkty na sebe! Před nanesením své dlouhotrvající rtěnky použijte vždy podkladovou bázi. Proto ji vynalezli”! Pro geniální efekt a stabilitu Pat navrhuje celou proceduru zopakovat a to v tenkých vrstvách, které necháte zaschnout. Báze, rtěnka, báze, rtěnka a na závěr trochu lesku v prášku.

2) Používejte prsty!

O geniální Pat se v branži ví, že při tvorbě svých jedinečných looků pracuje jen velmi zřídka se štětci a k dosažení dokonalého výsledku používá téměř výhradně jen své prsty. Udělejte to také tak. V prstech máte ten správný cit i teplotu, která líčidla dokonale propojí.

3) Základ je základ!

Víte, co udělá Pat McGrathová jako první, když jde líčit nějakou slavnou krásku? Nejprve na pleť použije peeling, kterým ji rozzáří a pak kůži bohatě hydratuje! Jedině na takovém základě se dá vykouzlit šťavnatý a mladistvý vzhled.

Stačí pár triků a budete za hvězdu! Foto: Stačí pár triků a budete za hvězdu!, Foto: istock.com

4) Zesvětlete se!

Proč se natíráme tmavými makeupy, abychom vypadaly opálené? Pat radí pravý opak!Zesvětlujte a rozjasňujte! Jenom tak budete vypadat svěží a mladé. Používejte korektor o jeden až dva odstíny světlejší než vaše pleť a rozjasňovače, které dovedou jak zvýraznit lícní kosti tak opticky zvětšit rty.

5) Hýčkejte obočí a řasy!

Na obočí a řasy Pat nedá dopustit! Radí, dát si vždy záležet na upraveném obočí a sama přiznává, že by nevyšla bez černé řasenky. Tu naprosto miluje. I když současné trendy přináší především řasenky bezbarvé, které jen vzhled řas oživí, tu černou rozhodně nevyhazujte! Stejně se za chvíli zase vrátí ke kormidlu.

Přečtěte si i další články na téma krása:

Rozmazlujte se, zasloužíte si to!

Co mě baví: 3 zázraky pro vaši pleť, tělo i duši

Článek

Méně je více, pokud chcete zakrýt vrásky Foto:

10 účinných triků, jak zamaskovat vrásky

Pokud jste jako většina žen, snažíte se oddálit nebo alespoň zamaskovat vrásky. Tak jako tak přijdou, patří ke stárnutí, ale když budete vědět, jak je šikovně zamaskovat...
Odlíčit pleť neznamená ji vyčistit

8 chyb, které děláte při čištění pleti. A ta pak stárne rychleji!

autor: KU

Článek je zařazen v: makeup, beauty triky, Pat McGrathová, Pat McGrath
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama