Nejnovější hit na Instagramu: Vlasové tetování!

Máte ráda tetování? A líbí se vám vlasy v zářivých barvách? A napadlo by vás to zkombinovat?

Modré, zelené nebo růžové vlasy už dnes málokoho překvapí. Ruska, která na Instagramu vystupuje pod jménem Katichka, má ráda nejen vlasy, které hrají různými barvami, ale miluje i kočky. A napadlo ji, proč to nezkombinovat dohromady.

Hodně o tom přemýšlela a nakonec i zrealizovala. Tedy, ne že by nosila svou kočku ve vlasech. Prostě si ji nechala na své hlavě na nějakou dobu ´zvěčnit´.

„Pokaždé beru svou ospalou kočku s sebou“, napsala na Instagram u fotografie své ´nové´ hlavy. Jde vlastně o nový styl, kterému se říká vlasové tetování. Vyberete si obrázek a kadeřník vám ho vystříhá na zadní straně hlavy. Vrchní vlasy přitom ponechá delší, takže obrázek je pod nimi skrytý a objeví se jen ve chvíli, kdy si vlasy odhrnete na stranu.

Podívejte se. Jak se vám to líbí?

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.