Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Největší ženské hříchy: Kabelky, boty nebo spodní prádlo?

Pokud se dá říct, že jsou všechny ženy v něčem stejné, bude to určitě neustálá potřeba nakupovat boty, kabelky a spodní prádlo. Těch není prostě nikdy dost, i kdyby se už do skříně nevešly.
Vydáno: 20.10.2016
Bot ani kabelek není nikdy dost!
Autor: Thinkstock Bot ani kabelek není nikdy dost!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ono je to docela pochopitelné. To máte světlé a tmavé lodičky, tenisky, tenisky do deště, kotníčkové botky, sandálky, crossbody kabelku, velkou tašku, psaníčko, sexy spodní prádlo, sportovní podprsenku, tanga, nohavičkové kalhotky. Těžko se to vysvětluje, ale potřebujete prostě všechno, že? Nezoufejte, je to úplně normální.

Bot si většina mužů vůbec nevšimne

Boty jsou ideálním důkazem toho, že k potřebě nakupovat stále nové nás vede nějaký skrytý úmysl, který nemá vůbec nic společného se zalíbením se mužům.

Typický muž totiž naváže nejdřív oční kontakt a zhodnotí obličej. Pak sice postupuje dolů, ale boty jsou v jeho žebříčku důležitosti na spodních příčkách. Pokud ovšem nejste v sexy podpatcích! To už o vás něco vypovídá.

Stále nosíme kalhotky, které měla Bridget Jonesová

Přestože krásné spodní prádlo patří mezi největší ženské slabosti, většina žen ho nenosí každý den. Jeden průzkum z roku 2012 však ukázal, že až polovina single žen má v kabelce nějaké pěkné spodky jen tak pro případ... Však vy víte. Je to trochu zvláštní, protože sexy spodní prádlo může být v dnešní době i pohodné. Nemusíte přece nosit každý den tanga.

Podprsenky představují samostatnou kategorii. Současným hitem jsou především krajkové podprsenky, které koupíte např. ZDE – tzv. bralette, avšak ty lichotí spíš menšímu poprsí, protože nejsou příliš pevné. Důležité je vybírat podle toho, co sluší konkrétní postavě.

Průměrná žena vlastní 6 kabelek

Ano, nebo ne? Tahle statistika vypadá nepřesná, šest je totiž rozhodně málo! Jen uvažte, že kabelky je ve spoustě případů potřeba sladit s botami, z čehož vlastně vyplývá jasná rovnice. Čím více bot, tím více kabelek. Není to na tom světě lehké, že?

A jakou závislostí trpíte vy? Nakupujete nové kabelky, boty či spodní prádlo?

Prohlédněte si krásné dámské kabelky a peněženky v obchodě Krásné-kabelky.cz

Článek je zařazen v: kabelka, spodní prádlo
Reklama