Nestárnoucí kráska Sharon Stone: Ani v 57 letech a po vážné nemoci se nestydí svléknout

Sharon Stone se ani ve svých 57 letech nemusí stydět za své tělo, což dokazují nové černobílé snímky, které nafotila pro zářijové číslo amerického vydání časopisu Harper´s Bazaar.

Přestože na snímcích Marka Abrahamse vypadá nádherně, prozradila, jak těžké pro ni bylo vrátit se opět na scénu poté, co utrpěla v roce 2011 silné krvácení do mozku. V jeho důsledku kulhala, zadrhávala v řeči a nebyla schopná číst. Levou nohu začala cítit až po několika měsících a trvalo celé dva roky, než se znovu naučila správně chodit a mluvit. „Bylo to dost pokořující. Pracovala jsem s těmi nejlepšími lidmi z filmového průmyslu a najednou jsem se ocitla někde na zadní čáře.“

Její manželství s novinářem Philem Bronsteinem se rozpadlo a také adoptovaný syn Roan, kterému bylo tehdy osm let, jí byl odebrán z péče. Na druhou stranu, jak tvrdí, je díky nehodě citlivější a silnější.

Foto: Mark Abrahams

Stále krásná herečka měla z focení trochu obavy. "Dobře vím, že můj zadek není dokonalý, ale nesnažím se vypadat nejlépe na celém světě. V určitém věku se začnete ptát sami sebe: Co je opravdu sexy? Nejde o velikost vašich prsou, ale o to, že si umíte užívat přítomnost, radovat se a mít rádi sami sebe, abyste mohli milovat i ty, kteří jsou s vámi. Kdybych věřila, že sexy bylo to, kým jsem se snažila být, když jsem dělala Základní instinkt, pak bychom to dnes všichni měli těžké.“

Foto: Mark Abrahams

Herečka ale nevypadá výborně jen proto, že se snaží pozitivně vnímat vlastní tělo. Po mrtvici v roce 2001 začala chodit na kliniku krásy, kde si nechává vyplnit vrásky injekčními výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové. „Mít výplně je úplně běžné. Je to skoro jako kosmetické ošetření a mnohem lepší možnost, než si nechat rozřezat obličej a nakonec vypadat, jako by vás to vtáhlo do větrného tunelu,“ tvrdí Stone.

Sdílejte článek
Štítky Sharon Stoneová Mark Abrahams

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.