zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nová móda na Instagramu: Dívky ukazují své stehenní strie a jizvy po sebepoškozování!

Nestyďte se za své nedokonalosti
Autor: Instagram.com Nestyďte se za své nedokonalosti
pruchol , Vydáno: 12.08.2015
Uživatelky internetu, hlavně ty, co vlastní účet na Instagramu a Twitteru, se rozhodly ukázat svá stehna bez grafických úprav. Chválí své strie a jizvy. Proč to dělají?

reklama

Někdy stačí malý impuls, který spustí lavinu. Tak tomu bylo i tentokrát – jedna dívka, mající účet na Twitteru, zveřejnila fotografii svých strií. Po chvíli to prostě udělaly desítky, stovky a tisíce dalších. Tak se zrodila tato lavina pod názvem #ThighReading, jejímž cílem je, aby se ženy naučily sebelásce.

Internetové uživatelky z celého světa pravděpodobně cítily, že je to to, co zrovna potřebují. Veřejně se odhalit, aby bylo naprosto jasné: nejsem dokonalá, ale mám ráda své tělo. Bez ohledu na to, jaké jsou moje nedostatky. Někdy se objeví po úspěšném boji s nadváhou, často jsou to následky těhotenství, a stává se, že vznikají i v důsledku příliš rychlého růstu.

Nový hit Instagramu - Obrázek 16 Foto:

Ale dívky neukazují jen své strie, na postech se objevily i fotografie mladých žen, které měly nebo mají problém se sebepoškozováním. I tyto uživatelky se rozhodly ukázat svá stehna pokrytá jizvami.

Nový hit Instagramu - Obrázek 14 Foto:

Myslíte si, že to někomu pomůže, že se opravdu ženy začnou vidět jako krásnější a nebudou se tolik stydět za své nedokonalé tělo? Nebo je to jen další divná móda sociálních sítí, u které je obtížné hledat nějaký smysl?

Podívejte se na ty, co se své nedostatky nebojí ukázat: 

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama