Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Nový hit mezi rtěnkami: S živými květy uvnitř!

Nastal čas vzdát se červených a růžových malovátek, která máte doma. Přichází totiž něco úplně nového. Průhledné rtěnky, které mají uvnitř živé květy.
Vydáno: 28.06.2016
Ženy z ní šílí
Ženy z ní šílí Autor: instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vyrábí je čínská firma Kailijumei a jakmile je ukázala na Instagramu, staly se okamžitě hitem.

A zdá se, že jsou naprosto dokonalé. Kromě krásného živého květu obsahuje každá rtěnka i malé zlaté vločky. A přestože jejich základem je průhledný gel, rtěnky vytvářejí na rtech jemný růžový odstín, který mění barvu v závislosti na teplotě a pH vašeho těla! Úžasné, že? Na výběr jsou zatím tři odstíny růžové.

 

O rtěnky je takový zájem, že jsou momentálně vyprodané. Ale na internetových stránkách si je můžete předobjednat. Za jeden kousek zaplatíte 30 dolarů (samozřejmě bez poštovného). 

Podívejte se na tu krásu:


-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

TEST: Tvar vaší rtěnky prozradí, jaká jste! Souhlasí?

Je tolik věcí, které prozradí vašemu okolí, jaká opravdu jste, a nemusíte ani otevřít své sladké rtíky. Už podle toho, jak se oblékáte, jaké nosíte boty a kabelky, řekne o vašem JÁ víc, než byste si možná někdy přála.

Ale jsou tu i rtěnky a jejich „tvaromluva“. Věděla jste, že podle toho, jaký má tvar vaše rtěnka, když ji nějakou dobu používáte, se dá určit, jakou máte povahu? Také nás to zaujalo a musíme říct, že to sedí. Máme tady pro vás 8 tvarů, které odpovídají 8 typům žen. Porovnejte obrázky se svou rtěnkou a přečtěte si, co o vás její tvar prozrazuje. Jste přátelská, hysterická, pracovitá nebo ta nejlepší kamarádka, co můžeme potkat? Možná se v popisu opravdu poznáte, vyzkoušejte to!

Pozor na rtěnky! Foto:

Diagonální špička

Diagonální špička

Jste charismatická a ambiciózní, takoví lidé byli vždy přirozenými vůdci. Strašně ráda organizujete a zařizujete, často jste středem pozornosti, bavíte celou společnost, až lidem tečou slzy z očí. Vaše dychtivost mít vše pod kontrolou a na svých bedrech může příležitostně lidi kolem vás obtěžovat. Ale nepopiratelně jste velice oblíbená u své rodiny, přátel a dokonce i spolupracovníků.

Bez balzámu ani krok!

Balzám na rty: 8 znaků, že jste na něm opravdu závislá

Článek je zařazen v: rtěnka, pomáda na rty, kailijumei
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama