Móda a krása

10. srpna 2016 04:20

Martina Čerňanská

Olympijská manikúra: Záplava barev a hodiny precizní práce

Olympijská horečka je tady a zaznamenávají ji kolem sebe i ti, kteří jinak sportu až zas tak neholdují. Přece jen se jedná o událost, která se koná jednou za 4 roky.

Jistě, v první řadě jde především o sportovní výkony, ale co si budeme povídat, zajímavé jsou na olympijských hrách i jiné věci. Sportovní kolekce jednotlivých zemí jsme vám již představili (pro oživení paměti zde) a nyní vám přinášíme fotogalerii skvělé manikúry v barvách jednotlivých zemí či olympijských kruhů. Tomuto trendu podlehly nejen fanynky, ale i samotné účastnice. Už dávno totiž neplatí, že sportovkyně = neupravená žena. Důkazem toho jsou sporty jako beach volejbal nebo atletika – tam se to kráskami jen hemží!

Ale nyní si již prohlédněte fotogalerii, nechte se inspirovat a fanděte českým sportovcům stylově:

Přečtěte si také:

Připravila: Martina Hrušková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.