Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

ONLINE CHAT: Ptejte se přední odbornice na estetiku, krásu a zdravou výživu Petry Řehořkové

Vydáno: 18.03.2015
Bc. Petra Řehořková, majitelka kliniky estetické medicíny Petra Clinic
Bc. Petra Řehořková, majitelka kliniky estetické medicíny Petra Clinic Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo by nechtěl být mladý a krásný? U žen to platí obzvlášť. Jenže roky běží a vám naskakují první vrásky a stařecké skvrny, kůže začíná být povislá, objevuje se celulitida a nabraná kila nejdou shodit tak, jako to šlo ještě před pár lety.

Roky bohužel umazat nejdou, ale naštěstí se dá věk trochu obelstít. Dnešní estetická medicína nabízí takové možnosti, o kterých se vám ani nesnilo. Samozřejmě to něco stojí, ale jsou procedury, které vaši peněženku určitě nezruinují. Navíc se dá řada věcí vyřešit bezbolestně a bez chirurgických zákroků. A než se k něčemu rozhodnete, můžete se poradit zadarmo.

Dnes ani nemusíte nikam jezdit a ptát se můžete přímo z domova nebo z práce, od svého počítače. Naším hostem na online chatu bude Bc. Petra Řehořková, majitelka jedné z nejprestižnějších klinik estetické medicíny u nás, Petra Clinic. Své otázky pište ZDE.

Specializací Petra Clinic je zeštíhlení problémových partií, tvarování těla, omlazení pleti, redukce celulitidy a strií, léčba akné a pigmentace pleti. Také se věnují procedurám z oblasti korektivní dermatologie a neinvazivní bezbolestné liposukci, tedy úkonům nevyžadujícím chirurgické zákroky. Do špičkového týmu odborníků kliniky patří například MUDr. Tomášek, MUDr. Samková nebo Ing. Havlíček.

FotorCreated Foto:

Mnohým ženám se nedaří zbavit se přebytečného tuku po porodu, trápí je vytažená kůže a strie. I to se dá vyřešit bezbolestně a bez chirurgických zákroků.

zuzana01 Foto:

Stárnutí pleti je vidět hlavně na obličeji, krku a dekoltu. A mnohdy vás nezachrání ani speciální krémy a je potřeba tomu trochu pomoci. A výsledek je, jak vidíte, vidět!

 

A nemyslete si, že na kliniku chodí jen ženy. Pravidelnými zákazníky jsou i muži, kteří tvoří již třetinu z celkového počtu klientů.

Klinika estetické medicíny Petra Clinic působí také jako odborný konzultant v celé řadě televizních pořadů zaměřených na hubnutí a zdravý životní styl. V minulosti to bylo například v pořadech TV Prima Jste to, co jíte, Mladší o pár let nebo Nahá jsi krásná.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Petra Řehořková na ně bude odpovídat ve středu večer mezi 17. a 19. hodinou.

 

HB ikona Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama