ONLINE CHAT: Ptejte se přední odbornice na estetiku, krásu a zdravou výživu Petry Řehořkové

ONLINE CHAT: Ptejte se přední odbornice na estetiku, krásu a zdravou výživu Petry Řehořkové

Kdo by nechtěl být mladý a krásný? U žen to platí obzvlášť. Jenže roky běží a vám naskakují první vrásky a stařecké skvrny, kůže začíná být povislá, objevuje se celulitida a nabraná kila nejdou shodit tak, jako to šlo ještě před pár lety.

Roky bohužel umazat nejdou, ale naštěstí se dá věk trochu obelstít. Dnešní estetická medicína nabízí takové možnosti, o kterých se vám ani nesnilo. Samozřejmě to něco stojí, ale jsou procedury, které vaši peněženku určitě nezruinují. Navíc se dá řada věcí vyřešit bezbolestně a bez chirurgických zákroků. A než se k něčemu rozhodnete, můžete se poradit zadarmo.

Dnes ani nemusíte nikam jezdit a ptát se můžete přímo z domova nebo z práce, od svého počítače. Naším hostem na online chatu bude Bc. Petra Řehořková, majitelka jedné z nejprestižnějších klinik estetické medicíny u nás, Petra Clinic. Své otázky pište ZDE.

Specializací Petra Clinic je zeštíhlení problémových partií, tvarování těla, omlazení pleti, redukce celulitidy a strií, léčba akné a pigmentace pleti. Také se věnují procedurám z oblasti korektivní dermatologie a neinvazivní bezbolestné liposukci, tedy úkonům nevyžadujícím chirurgické zákroky. Do špičkového týmu odborníků kliniky patří například MUDr. Tomášek, MUDr. Samková nebo Ing. Havlíček.

Mnohým ženám se nedaří zbavit se přebytečného tuku po porodu, trápí je vytažená kůže a strie. I to se dá vyřešit bezbolestně a bez chirurgických zákroků.

Stárnutí pleti je vidět hlavně na obličeji, krku a dekoltu. A mnohdy vás nezachrání ani speciální krémy a je potřeba tomu trochu pomoci. A výsledek je, jak vidíte, vidět!

A nemyslete si, že na kliniku chodí jen ženy. Pravidelnými zákazníky jsou i muži, kteří tvoří již třetinu z celkového počtu klientů.

Klinika estetické medicíny Petra Clinic působí také jako odborný konzultant v celé řadě televizních pořadů zaměřených na hubnutí a zdravý životní styl. V minulosti to bylo například v pořadech TV Prima Jste to, co jíte, Mladší o pár let nebo Nahá jsi krásná.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Petra Řehořková na ně bude odpovídat ve středu večer mezi 17. a 19. hodinou.

Sdílejte článek
Štítky krása chirurgický zákrok klinika lékařství Petra Řehořková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.