ONLINE CHAT: Ptejte se profesionální stylistky a vizážistky Petry Šestákové

Každá žena (ale i muž) chce vypadat a cítit se dobře. Jenže někdy se nám nedaří přijít na to, co nám sluší. Často stačí málo – rada nebo pomoc od profesionála. Poraďte se dnes v našem chatu s odbornicí na oblékání a líčení.

Petra Šestáková radí lidem, jak se oblékat, líčit nebo česat, aby se cítili lépe. Její doménou jsou proměny, díky kterým ženy mohou najít svůj nový osobní styl. Svým klientkám pomáhá i s organizací šatníků – radí, které kousky vhodně zkombinovat nebo které vyřadit.

Ač se to nezdá, organizace šatníků, skříní a šuplíků je důležitou součástí života. Takzvaný detox šatníku Petra vyzkoušela sama na sobě i na svých známých a všichni zhodnotili, že přesně tohle je to, co potřebovali udělat – vyházet hromadu oblečení. Jen nevěděli, jak přesně postupovat. Práce na novém uspořádání je vlastně psychologickou očistou s nádechem duchovna, kterou jednou za čas potřebuje každý z nás. Podle systému feng-šuej totiž platí, že uklidíš-li si v bytě, je to jako by sis uklidil sám v sobě.

Nevíte, jak poznat, co vám sluší? Chcete poradit, jak se nalíčit do práce nebo na večírek? Přetéká vám skříň oblečením a nevíte, co s tím? Poraďte se o tom s odbornicí.

Své otázky můžete psát ZDE.

Petra Šestáková

Vystudovala Střední průmyslovou školu oděvní, po letech v reklamě a produkci absolvovala rekvalifikační vizážistický kurz a v oboru se pohybuje od roku 2001. Spolupracuje s tištěnými lifestylovými časopisy a eventovými agenturami. Na VŠE přednáší osobní branding. Jejíma rukama prošli Karel Gott, Kateřina Neumannová, Petra Kvitová, Eva Farna, Bára Basiková, Klára Issová, Lucie Vondráčková, Markéta Irglová, Iva Kubelková, Pavlína Němcová, prezidentští kadidáti v roce 2013 a mnoho dalších. Věnuje se hlavně poradenství v osobním stylu a líčení pro imageové focení i denní nošení. Pravidelně pořádá Nákupy se stylistkou.

Je autorkou knihy Obrazová příručka o líčení. Nedávno vyšla její nová kniha Detox šatníku aneb Najděte svůj styl. Více najdete na www.petrasestakova.cz.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Petra Šestáková na ně bude odpovídat v úterý od 17 do 18 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.