Móda a krása

24. dubna 2018 09:40

Martina Čerňanská

Osobní šperky, které nás baví. Buďte originální!

Která žena by neměla ráda šperky! Někdo nedá dopustit na perly, jiný na diamanty. Existují ale šperky, které naprosto splynou s vaší osobností, tzv. osobní šperky. A my pro vás vybrali 4 české značky, jejichž doplňky naprosto zbožňujeme.

Le petit délice

Ty nejlepší materiály, krásné barevné kombinace, limitované množství a originalita. Takové jsou šperky le petit délice, za nimiž se ukrývá stylistka a designérka Lenka Ter-Akopowa. O svých špercích říká: „Šperky se mají stát vaší součástí, nesundávají se. Čím méně se s nimi manipuluje tím déle vydrží. Náramky také slouží jako náramky přání. Pokud nějaký odpadne máte si něco přát.“ A já naprosto souhlasím. Tedy s tou první částí. Na ruce mám již několik let pár ozdob a zatím ne a ne odpadnout ;). Více info na Facebooku le petit délice.

le petit délice, Foto: archiv značky

PAI.O

Šperky PAI.O vznikly poměrně nedávno, ale my už se do nich stihli zamilovat. Tyto stříbrné skvosty vyjadřují svými nápisy životní postoj. Obyčejná slova, co umí udělat radost. Můžete vybírat ze spojení: Sni a věř, Sním a věřím, Tvořím a miluju, Miluju a maluju, Vařím a miluju, Život je šance, Láska je souznění, Myšlenka je energie, Dotek je kouzlo a pro muže: Teď a tady, My dva. Jsou vytvořeny tradiční zlatnickou technikou. Více info na instagramu pai.o.

PAI.O, Foto: archiv značky

WITH U

Mít u sebe kousek citu, kousek lásky, kousek blízkého člověka. To je cíl nového projektu WITH U. Tato ambiciózní značka vyrábí 3 druhy jedinečných šperků:

  • Šperky s otiskem prstu jsou vyrobeny na základě vlastního otisku prstu zákazníka nebo jeho blízké osoby. Otisk je sejmut na polštářek a následně digitalizován do 2D linek tak, aby mohl být gravírováním přenesen do definovaného prostoru šperku.
  • Šperky s vlasy zalitými pryskyřicí disponují speciálním lůžkem pro aplikaci pryskyřice, jejíž barvu si může zákazník vybrat dle vzorníku. Tou je pak speciální technologií zalito několik vlasů dodaných zákazníkem, ať již jeho vlastních, nebo jeho blízké osoby.
  • Luxusní solitér s osobním diamantem je vyroben českým klenotníkem ve spolupráci s celosvětovým lídrem na trhu, společností Heart in Diamond. Diamant bude vytvořen z uhlíku, vzniklého z vlasové střiže, kterou zákazník dodá. Takto extrahovaný uhlík bude využit při procesu výroby diamantu, díky čemuž zákazník získá skutečně osobní diamant ve zvolené barvě a typologii opracování dle nabídky. Více info na withu.cz

WITH U, Foto: archiv značek

Harmonizační šperky a amulety od Věry Várady

Máte rádi drahé kameny? Pak se podívejte na šperky astroložky Věry Várady. Růženín, achát, granát a mnoho dalších v kombinaci s amulety vás nejen zkrášlí, ale také ochrání, povzbudí či harmonizují. A pokud chcete něco opravdu speciálního, Věra Várady vám dokáže vyrobit šperk na míru, přesně pro vás podle vašeho horoskopu a potřeb. Více info na stránkách Věry Várady.

Osobní amulety Věry Várady, Foto: archiv značky

Přečtěte si také:

autor: Martina Hrušková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.