Perfektní probuzení pleti

Perfektní probuzení pleti

Cítite to? Jaro je tu! Všechno ožívá, kvete, nasává nový život a energii. Všechno je jemné a křehké, unavené po šedivé zimě. Podobně je na tom i naše pleť. Aby se rozvinula do krásy, potřebuje jemnou, ale účinnou péči, která jí dodá všechno potřebné pro zdraví a krásu. Něco, co jí dodá vodu potřebnou na to, aby fungovala každá jedna buňka, něco, co ji krásně rozzáří, něco, co zahladí nedokonalosti, něco, co jí dovolí dýchat a být sama sebou.

Aby se tak stalo, nemusíte rozširovat svůj kosmetický arsenál o několik dalších produktů. Stačí vám jeden perfektní. Novinka z řady Hydrabio od společnosti Bioderma je úžasná. Zamilovat si ji je tak jednoduché. Hlavně citlivá a dehydratovaná pleť ocení její mimořádné benefity. Je to dávka energie a hydratace, vzpruha na celý den, která nedovolí pleti povadnout, ani když je vystavená nadměrné zátěži ze životního prostředí, chladu či UV žáření, dokonce si poradí i se známkami stresu a projevy predčasného stárnutí. Krém Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 zásobuje pleť dávkou nové generace fyziologické hydratace. Díky emulzi, která je inspirovaná strukturou kůže, aktivní látky patentu Aquagenium pronikají hlouběji do pokožky a účinněji aktivují přirozený hydratační proces. Výsledkem je okamžitě vyhlazená, rozjasněná, jemná, pružná, jednoduše perfektní pleť.

Díky speciálním filtrům chránícím před oběma druhy UV žáření (UVA i UVB) může být vaše pleť v pohodě i při bežných činnostech venku. Klidně si můžete vychutnávat první kávičku na terase s kamarádkou, jízdu na kole, běh či procházku s dětmi bez obav o svoji pleť. Je jedno, kde jste. Hydrabio Perfecteur ochrání pleť před všemi nástrahami a poskytne jí všechno potřebné pro maximální pohodlí, zdraví a krásu. Je tak účinný, že stačí minimální množství, aby jste pocítili maximální účinky a vychutnali jeho pozitiva. Stačí nanést jen tři tečky krému – jednu na čelo, jednu na každou tvář, jemně vmasírovat a užívat si pocit z perfektní pleti. Novinka Hydrabio Perfecteur je vynikající i jako podklad pod make-up. Abyste jeho benefity pocítili v plném rozsahu, je ho vhodné nanášet na očištěnou pleť přípravky Hydrabio H2O nebo Hydrabio Mléko. Potom už jen jemná vrstva make-upu a vaše pleť nepotřebuje víc. Celý den si můžete užit v pohodě bez strarostí o krásu a zdraví pleti, protože krém Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 je jednoduše perfektní.

Vyhrajte relax víkend s kamarádkou!

Chcete strávit Perfektní relax víkend se svou kamarádkou v prostředí krásného resortu? Zakupte si novinku Hydrabio Perfecteur v jedné z našich kamenných lékáren, vyfoťte se s kamarádkou a výhra může být Vaše!

Více informací ZDE.

Přijďte se nechat nalíčit zkušenou make-up artistkou!

Vyzkoušejte naše produkty a získejte dárek.

Zastavte se do Kliniky Zdravá pokožka v OC Chodov v termínu od 7. do 13.4.

Více info ZDE.

#PerfectSkinForEveryone

Je to v kůži!

www.bioderma.com

Sdílejte článek
Štítky zdraví kosmetika krása Bioderma

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.