Pleťová maska: Návod, jak ji vybrat pleti na míru

Díky hotové pleťové masce získáte za minimum času a s minimem práce vzhled jako po dvouhodinovém pečování v kosmetickém salonu.

Důvodem, proč jsou pleťové masky tak účinné, jsou koncentrované látky v nich obsažené, které dokážou pleť během krátké doby viditelně zkrášlit.

Vyberte si takovou, která vyřeší i konkrétní problémy, které vaše pleť právě má:

Problém: Zanedbaně působící pleť

Navzdory pravidelné péči, která se skládá z čištění a krémování, působí pleť zanedbaně. Má šedou barvu, obrovské póry, tváře jsou suché, nos, brada a čelo naopak mastné.

Řešení: Na pokožce se nepřirozeně hromadí odumřelé buňky, povrch je hrbolatý a neodráží světlo, nezáří. Bariéra také narušuje přirozenou rovnováhu pokožky, která reaguje nadměrnou tvorbou mazu v T-zóně. Vyzkoušejte technologický zázrak, který milují modelky a celebrity FOREO UFO, se postará o profesionální péči v 90 sekundách.

Prima Tip:

Problém: Unavená pleť bez jasu

Všechno je na první pohled sice v normálu, přesto pokožka působí nezdravě, ztratila mladistvou svěžest a jas.

Řesení: Možná pleti chybí procházky na čerstvém vzduchu, navíc ani zevnitř ji tolik nehýčkáme pomocí kvalitní stravy. Tělu dopřejte vitamíny v podobě čerstvého ovoce a zeleniny a tváři pleťovou masku s pořádnou dávkou vitamínu C – rozjasní se viditelně už po prvním použití.

Prima Tip:

Problém: Stárnoucí pleť

Vrásky se prohloubily, především ty okolo očí, výrazně hlubší je také nosoretní rýha. Kontury tváře jsou ochablé.

Řešení: Pokožce chybí energie, aby si poradila s látkami, které urychlují stárnutí. Buňky kůže nezvládají ani zapojit regeneraci a vyhlazovat stopy času. Oba tyto problémy si bere na mušku maska s koenzymem Q 10, kterému se také někdy říká „pleťová elektrárna“.

Prima Tip:

Problém: Nejednotná pleť

Barevně je pleť velmi nejednotná, objevují se našedlé nepravidelné mapy.

Řešení: Jedná se o reakci suché a citlivé pokožky. Hromadí se na ní šupinky, které však není dobré odstranit mechanicky. Šetrnější způsob znamenají rostlinné enzymy v masce s výtažky z dýně. Po použití se povrch vyhladí a zjemní. Pro zklidnění a projasnění pleti je ve složení přídavek výtažků ze zlata, které dodává péči nádech luxusu.

Prima Tip:

Text Anna Trnková/ Foto archiv firem


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.