Móda a krása

22. července 2016 04:50

Martina Čerňanská

Proměna Sofie (21): Obrovský šok, ale jsem nadšená!

Rádi bychom Vám představili slečnu Sofii, která je studentkou vysoké školy. Sofie je sportovní typ a vzhledem k jejímu časovému vytížení si málokdy udělá čas sama na sebe.

Mnoho let se věnuje tenisu, a proto jí kolikrát nezbývá nic jiného než obléknout na sebe sportovní oblečení, stáhnout vlasy do culíku a vyrazit z domova na trénink. Sofie se rozhodla, že si vyhradí alespoň jeden den pro sebe před tím, než vyrazí s přáteli na večeři a do divadla, a svěřila se do rukou odborníkům z vlasového studia Gryf.

Sofie se v prvním momentu po proměně nepoznávala a byla v šoku, ale záhy si zvykla a byla nesmírně nadšená. Později nám sdělila, že takovýto den pro sebe musí rozhodně realizovat častěji.

A jak proměna ze sportovkyně v sexy mladou dámu probíhala?

Make-up a styling: Nicol Bayerová

Spolu se stylistkou a vizážistkou Gryfu Nicol vyrazily do obchodního centra a prvním krokem k proměně, pro tento večer, byl výběr šatů. Dámy, tzv. malými černými nikdy nic nezkazíte, to si pamatujte!

Co se týče make-upu, zvolila vizážistka Nicol pro Sofii "glamour look", kterým upřednostnila jednotlivé obličejové partie, tak aby podpořila jejich krásu a půvab ženských rysů. Aplikovala techniku zvanou contouring za pomoci dvou odlišných odstínů make-upů a tmavého pudru pro vystínování obličeje. Pro prozáření pleti následovala technika strobingu a na líčka bylo naneseno lehké zdravíčko pro svěží vzhled. Pro dosažení kočičího pohledu stačilo aplikovat umělé řasy. Na rty Sofie se nejvíce hodila rtěnka značky Mac s názvem " MATTE KINDA SEXY", kterou vizážistka osvěžila trochou růžové s názvem "ROSE LILY". Oba názvy mluví za vše:)

Vlasy Nicol navlnila kulmou značky GHD a dále nanesla styling v podobě minerálního pudru od L'orèal s fixací, který je nepostradatelný k vytvoření nespoutaného objemu s pudrovou texturou.

Proměna se uskutečnila ve vlasovém studiu Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových, které je tu pro své klienty již od roku 1993. Studio nabízí širokou paletu kadeřnických služeb a řadí se mezi Salon Expert Premium značky L´Oréal Professionnel.

Sledovat novinky a práci týmu vlasového studia Gryf můžete také na jejich facebooku nebo instagramu.

Prohlédněte si fotogalerii, jak proměna probíhala:

Podívejte se i na další proměnu:

Připravila: Martina Čerňanská a vlasové studio Gryf


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.