Móda a krása

12. dubna 2016 04:40

Martina Čerňanská

SEZNAMTE SE: Fashion bloggerka a designérka Jane Bond

Jane Bond - Fashion blogger a designer

Pokud patříte mezi milovníky originální módy, návštěvníky fashion marketů a nebojíte se vybočit z davu, jistě jméno JANE BOND znáte. A právě pro vás a také pro všechny, kteří mají chuť objevovat a nechat se inspirovat, přinášíme exkluzivní video medailonek o ženě, která stojí za značkou JANE BOND.

JANE BOND vznikla v roce 2007, kdy byly v ČR položeny jedny z prvních základů alterinativní módy. Mnozí z vás si jistě pamatují začátky této značky – přinesla na český trh ozdoby do vlasů, které jsou ve světě samozřejmostí, ale u nás do té doby podobné věci chyběly.

V roce 2013 se otevřely brány obchůdku JANE BOND special – začal na myšlence vintage, outletu a second handu, který je stále zachován. Pomalu se ovšem začal měnit k prvotní myšlence RETRO a přináší vlastní kolekci oblečení a doplňků. Také zastupuje několik rodinných firem a začínajících návrhářů.

Puntíky jsou věčné a šaty o to více.

Puntíčky, květiny a široké sukně jsou v obchůdku v poslední době jednozačně nejčastějším sortimentem, který najdete.

Být krásná, být ženou. Nosit šaty, nosit barvy. Být sama sebou.

Obchod JANE BOND special najdete na adrese:Francouzská 592/7, Praha 2. Jaro je v plném proudu, tak dámy vyražte oživit váš šatník nějakými krásnými šatičkami.

Mohlo by vás taky zajímat: