Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Skvělé beauty tipy, které opravdu fungují

I když už vám není sladkých “náct”, i přesto můžete vypadat svěže a zamotat hlavu lecjakému muži. Máme pro vás zkrášlující triky, které se leckdy zdají trochu šílené, ale pomohou vám být krásnější.
Vydáno: 07.03.2015
Každá žena může mít krásnou pleť. Chce to jen vědět, jak na to
Každá žena může mít krásnou pleť. Chce to jen vědět, jak na to Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dejte sbohem odumřelým buňkám

Aby vaše pleť kypěla zdravím, působila odpočatě a její nádech do růžova vám umazával roky, alespoň dvakrát do týdne ji „přebruste“ peelingovou směsí s kávovými zrnky nebo jahodovými jadýrky. Odstraníte nános starých odumřelých buněk a odkryjete ty, které pracují ve váš prospěch. Po této péči pleť zjemněte výživnou maskou nebo vitamínovými ampulkami, na které natrefíte v každé dobře zásobené drogerii. A nakonec vaše snažení znásobte posledním krokem, tedy hydratací. Vaše krása nikdy neuvadne, pokud se naučíte pravidelně pít čistou vodu a používat zavlažující krémy.

Tip: Trápí vás obličej vysušený jako treska? Na místo předražených zlepšováků zkuste kvalitní bio kokosový olej. Budete krásně vonět a suchá a napjatá pokožka bude jednou provždy minulostí.

Co vypovídá poloha ve spánku o vašem vztahu?

Ač se to zdá jako banální věc, poloha, ve které s partnerem v posteli usínáte, může být velmi důležitá pro váš vztah. Podle různých spánkových poloh totiž zjistíte, jaké jste s partnerem osobnosti, a jak to celkově může ovlivnit vaši partnerskou budoucnost.

Tváří v tvář s určitými kontaktními body

Co vypovídá poloha ve spánku o vašem vztahu? kontakt

Tato poloha je typická pro silný pár tvořený dvěma individualitami, které styčnými body dávají najevo, že k sobě patří. V této poloze zapomeňte na společnou peřinu, akorát byste se o ni přetahovali.

 

Využijte moc spánku

Do postele zamiřte vždy odlíčená, to je zásada, kterou byste neměla ignorovat. V době, kdy sbíráte energii, se vaše tělo i pleť regenerují, proto to organismu neztěžujte tím, že póry budou plné make-upu a řasenka ve třech vrstvách bude ztenčovat vaše prozatím husté brvy. Na kadeře neváhejte pravidelně – alespoň jednou za 7 dní – aplikovat zábal nebo kúru, která vlasová vlákna zacelí, dá jim napít a navíc je vyživí.

Totéž platí i pro paty. Namažte večer chodidla vrstvou mastného krému a vklouzněte s nimi do bavlněných ponožek. A nezapomeňte ani na ruce. Jsou vaší vizitkou a zima jim nesvědčí. Směs kakaového másla smíchejte s růžovou vodou, rozetřete, nechte trochu vsáknout a znásobte jejich účinky pobytem v rukavicích, dokud se neprobudíte z říše snů. Kromě tohoto ošetření můžete zkusit i další zkrášlující procedury: 

Ruce jako miminko! Zamaskujte skutečný věk

Ruce jako miminko! Zamaskujte skutečný věk

 

Na vrásky krém na hemoroidy, na knírek cukrovou pastu

- Na vrásky nejlépe působí krém na hemoroidy. I když se vám to jeví jako super vtip, je to tak. Koupíte ho za hubičku a můžete mít jistotu, že vám vypne pleť a vyzmizíkuje vrásky.

- Pokud jste nucena zbavovat svou tvář jemných, leč tmavých chloupků nad horním rtem, používejte voskové pásky nebo cukrovou pastu. Začervenání pak zkroťte krémem s výtažky z aloe vera.

 

- Potrpíte si na bio kosmetiku, ale nechcete za ni utrácet přemrštěné cifry? Nakoukněte do spíže a vytáhněte si pro zkrášlující proceduru med, citron, okurku nebo čajové sáčky se směsí zeleného čaje. Využijete je třeba na přípravu vyhlazujících masek:

A pokud si nechcete doma nic míchat a raději si masku koupíte, poradíme vám, jakou vybrat. Protože není maska jako maska:

- Kruhy pod očima se vám podaří mnohem více zamaskovat, pokud korektor přetřete očním stínem v odstínu odpovídajícím vaší pleti.

A teď už zbývá jen se krásně nalíčit. Zkuste to třeba podle videí Camily Coelho, která najdete na PRIMA PLAY.

 

len

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama