Móda a krása

3. července 2016 04:50

Martina Čerňanská

Stalkerky: Agátin trik na malá prsa

Jednoho dne se nekompromisní a upřímná Agáta Prachařová rozhodla, že spolu se svou kamarádkou a kolegyní Lenkou Špillarovou - nově k práci reportérky TOP STARu přidala ještě moderování Miniduelu, založí svůj vlastní blog, kam budou psát o všem. Úplně o všem!

A jelikož jsou to obě velmi, ale opravdu velmi akční ženy, tak byl během krátké chvíle na světě. A protože kromě toho, že jsou obě holky opravdu šikovné, tak jsou také hodné a rozhodly se, že se i se čtenářkami Prima Žen podělí o své zápisky, poznatky, tipy a drby.

A jako první vám ukážeme rovnou video Agáty v podprsence. Aguš totiž ovládá dokonalé triky, jak si zvětšit poprsí, aniž byste musely "pod kudlu".

Na skvělé video, které obě Stalkerky připravily, se můžete podívat právě zde:

Stalkerky se představují:

Jsme nekompromisní a velmi upřímná dvojice. Agáta Prachařová (netřeba představovat) a Lenka Špillarová (reportérka Top Staru, moderátorka Miniduelu a věčná dietářka). Rozhodly jsme se, že založíme tento bloK(to K je schválně…to jen pro některé), kde budeme řešit a zkoušet úúúplně všechno…od módních výstřelků, speciálních krémů až po nejrůznější atrakce…nebudou chybět ale ani drby ze světa slavných. K těm máme totiž obě velmi blízko.

Tyhle stalkerky můžete sledovat také na facebooku a také nezapomeňte na jejich instagram @stalkerkyofficial, tam totiž najdete opravdové perly:)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.