Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Stalkerky: Agátin trik na malá prsa

Jednoho dne se nekompromisní a upřímná Agáta Prachařová rozhodla, že spolu se svou kamarádkou a kolegyní Lenkou Špillarovou - nově k práci reportérky TOP STARu přidala ještě moderování Miniduelu, založí svůj vlastní blog, kam budou psát o všem. Úplně o všem!
Vydáno: 03.07.2016
Nekompromisní Stalkerky
Autor: archiv Stalkerky Nekompromisní Stalkerky

A jelikož jsou to obě velmi, ale opravdu velmi akční ženy, tak byl během krátké chvíle na světě. A protože kromě toho, že jsou obě holky opravdu šikovné, tak jsou také hodné a rozhodly se, že se i se čtenářkami Prima Žen podělí o své zápisky, poznatky, tipy a drby.

A jako první vám ukážeme rovnou video Agáty v podprsence. Aguš totiž ovládá dokonalé triky, jak si zvětšit poprsí, aniž byste musely "pod kudlu".

 

Na skvělé video, které obě Stalkerky připravily, se můžete podívat právě zde:

Stalkerky: Agátin trik na malá prsa

Stalkerky Foto:

Stalkerky se představují:

Jsme nekompromisní a velmi upřímná dvojice. Agáta Prachařová (netřeba představovat) a Lenka Špillarová (reportérka Top Staru, moderátorka Miniduelu a věčná dietářka). Rozhodly jsme se, že založíme tento bloK(to K je schválně…to jen pro některé), kde budeme řešit a zkoušet úúúplně všechno…od módních výstřelků, speciálních krémů až po nejrůznější atrakce…nebudou chybět ale ani drby ze světa slavných. K těm máme totiž obě velmi blízko.

Tyhle stalkerky můžete sledovat také na facebooku a také nezapomeňte na jejich instagram @stalkerkyofficial, tam totiž najdete opravdové perly:)

Článek je zařazen v: video, Agáta Prachařová, Lenka Špillarová, malá prsa, stalkerky, Agáta, podprsenky