zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Stalkerky: Agátin trik na malá prsa

Nekompromisní Stalkerky
Autor: archiv Stalkerky Nekompromisní Stalkerky
cernanm , Vydáno: 03.07.2016
Jednoho dne se nekompromisní a upřímná Agáta Prachařová rozhodla, že spolu se svou kamarádkou a kolegyní Lenkou Špillarovou - nově k práci reportérky TOP STARu přidala ještě moderování Miniduelu, založí svůj vlastní blog, kam budou psát o všem. Úplně o všem!

reklama

A jelikož jsou to obě velmi, ale opravdu velmi akční ženy, tak byl během krátké chvíle na světě. A protože kromě toho, že jsou obě holky opravdu šikovné, tak jsou také hodné a rozhodly se, že se i se čtenářkami Prima Žen podělí o své zápisky, poznatky, tipy a drby.

A jako první vám ukážeme rovnou video Agáty v podprsence. Aguš totiž ovládá dokonalé triky, jak si zvětšit poprsí, aniž byste musely "pod kudlu".

 

Na skvělé video, které obě Stalkerky připravily, se můžete podívat právě zde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stalkerky: Agátin trik na malá prsa

Stalkerky Foto:

Stalkerky se představují:

Jsme nekompromisní a velmi upřímná dvojice. Agáta Prachařová (netřeba představovat) a Lenka Špillarová (reportérka Top Staru, moderátorka Miniduelu a věčná dietářka). Rozhodly jsme se, že založíme tento bloK(to K je schválně…to jen pro některé), kde budeme řešit a zkoušet úúúplně všechno…od módních výstřelků, speciálních krémů až po nejrůznější atrakce…nebudou chybět ale ani drby ze světa slavných. K těm máme totiž obě velmi blízko.

Tyhle stalkerky můžete sledovat také na facebooku a také nezapomeňte na jejich instagram @stalkerkyofficial, tam totiž najdete opravdové perly:)

reklama

Související témata: video , Agáta Prachařová , Lenka Špillarová , malá prsa , stalkerky , Agáta , podprsenky

reklama

Přečtěte si také

reklama