Móda a krása

2. prosince 2015 04:20

Lucie Průchová

Tato žena utratila miliony, aby vypadala jako Jessica Rabbit!

Blondýnka, která propadla plastickým operacím. A proč? Prý chce na svém těle ukázat ženskost krásných animovaných postav, které obdivuje a miluje.

Seznamte se, tohle je Pixee Fox. Pětadvacetiletá modelka je na cestě za transformací. Cílem je udělat ze sebe animovanou karikaturu. Kvůli svému snu už utratila více než 120 000 dolarů (3 070 000 korun) za různé kosmetické operace, včetně odstranění šesti žeber kvůli zmenšení obvodu pasu.

„Mým cílem je zachytit tu krásnou, přehnanou ženskost některých animovaných postaviček, jako je Holly Wood, Jessica Rabbit a Aurora,“ prozradila Fox na své facebookové stránce.

Zde foto pro srovnání, jak vypadala před a po její ohromující transformaci:

Výčet některých jejích kosmetických operací: čtyři operace prsou (zvětšení za pomoci implantátů), dvě operace nosu, nespočet liposukcí, úprava a omlazení intimních partií, operace víček, výplně zadku a již zmíněné odstranění šesti žeber.

Ale nebylo to vždy bez následných problémů a bolesti. V červenci, když si nechala nacpat do pozadí implantáty, byla upoutána na lůžko kvůli bolestem. „Strávila jsem 90 % času v posteli a většinu dne jsem prospala,“ napsala fanouškům na svém blogu. „Opravdu to bylo velice těžké, když jsem musela vstát z postele a někam jít, ty bolesti jsou příšerné, ale mám pocit, že se mi to hojí dobře a rychle, takže mi nevadí bolest a to, že jsem unavená. Stojí to za to!“

Dále se přiznala, že ve vylepšování hodlá pokračovat. V roce 2016 plánuje další zákroky, včetně kyčelních implantátů, výplní zadnice a to prý rozhodně není vše.

Sdílejte článek
Štítky bolest implantát

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.