Móda a krása

21. července 2016 04:30

Martina Čerňanská

Těchto 6 věcí vyřaďte jednou provždy ze svého šatníku

Těchto 6 věcí vyřaďte jednou provždy ze svého šatníku

Kapsáče

Věříme, že žádná z vás takové kalhoty nevlastníte. A pokud už nějaké máte, tak věříme, že leží na dně skříně a nikdy, ale opravdu nikdy je nevyndaváte. A pokud je vyndaváte a ještě k tomu nosíte, tak prosíme... nedělejte to. Jen máloco je tak neženské jako toto.

Tzv. kitten podpatky

Tento tvar podpatku vídáme v obchodech poměrně často – nízký, jen 3–5 cm, nahoře široký a dole tenoučký. Taková bota nikdy dobrou službu vaší noze neudělá. To už je lepší nemít podpatky žádné.

Flip-flops na vysoké pěnové podrážce

I těchto bot je právě teď v obchodech požehnaně. Rozhodně nemáme nic proti pohodlným žabkám a už vůbec ne proti platformám, naopak! Ale dohromady je to prostě divná kombinace. A už vůbec není hezká vysoká pěnová podrážka. Vypadá to jednoduše lacině.

Kšilt

Pokud zrovna nehrajete golf, tak kšilt na hlavě nenoste. Ke golfu to tak nějak patří, ale jinak jeho význam moc nechápeme. Pokud jde o to, aby vám nesvítilo do očí, noste sluneční brýle, klobouk nebo klasickou kšiltovku. Ale proč pouze kšilt? A také si ve vedru koledujete o úžeh.

Silonky a boty s otevřenou špičkou

Toto už je takový evergreen, který se nám asi nikdy nepodaří zcela vymýtit, ale my se rozhodli, že to nevzdáme:) Pokud do společnosti anebo kamkoliv jinam obouváte boty s otevřenou špičkou, tak si nikdy neberte silonky nebo punčochy. Ani když jsou tzv. beze švu. A i kdyby to mělo být v zimě. To si raději pořiďte nové klasické lodičky.

Schválně zmuchlané kalhoty

Nevíme sice proč, ale běžně si můžete koupit kalhoty, které jsou jakoby schválně zmuchlané. Uznáváme výhodu v tom, že se nemusí žehlit. Ale to je tak vše. V takových kalhotách nebudete nikdy vypadat dobře, ale naopak neupraveně a tak, jakoby vám bylo úplně jedno, co máte na sobě.

Sdílejte článek
Štítky obuv

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.