Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Tipy pro letní líčení: Co se právě teď nosí?

Snadno ho vytvoříte a bude vám slušet. Prázdninový styl fandí sytým barvám i jemnému zkrášlování.

Matné rty
letní líčení matné rty
letní líčení matné rty
Matné rty

Matný efekt působí tajemněji než klasická rtěnka. I výrazný odstín, například stále moderní sytě červená barva, si zachová eleganci.

Nejsnadněji se pracuje s tekutými rtěnkami. Aplikátorem nanesete přiměřené množství barvy a nepřetáhnete kontury rtů. Při aplikaci začínejte od středu rtů, aby se barva nehromadila v koutcích.

 

TIP: The ONE Lip Sensation Matte Oriflame, 279 Kč

oriflame Foto:

 

 

Odolné mrkačky
letní líčení mrkačky
letní líčení mrkačky
Odolné mrkačky

Léto nám sluší a často stačí jen prohloubit svůj pohled vrstvou řasenky. Určitě si vyberte voděodolnou, odolá pocení při prázdninových sportech a obvykle se nezalekne ani skoku do bazénu. Naneste si dvě vrstvy řasenky pouze na horní řasy. Pohybujte řasenkou cik-cak ze strany na stranu, aby se barva rozprostřela rovnoměrně po celé délce.

 

TIP: Wonder´full Water Proof Mascara Rimmel, 149 Kč

rimmel_2 Foto:  

 

Zářivá pleť
letní líčení zářivá pleť
letní líčení zářivá pleť
Zářivá pleť

Make-up odložte do skříně a nechte vyniknout přirozenou krásu pleti, zvýrazněnou pomocí rozjasňovače. Jedná se o tekuté líčidlo, se kterým se velmi příjemně pracuje. Patří na vystupující části obličeje pro efekt, jako když na ně svítí sluníčko. Naneste pár kapek přímo na kůži a rozklepejte prsty. Když si vyberete bronzový rozjasňovač, zvýrazníte opálení.

 

TIP: Lumi Drops GOSH, 299 Kč, ve FAnn parfumeriích

gosh Foto:

 

Lehký kouř
letní líčení kouř
letní líčení kouř
Lehký kouř

I v létě se nosí svůdné kouřové líčení očí. Sluší každé ženě, protože zvýrazní oči a opticky zahustí řasy. Navíc je voděodolné, takže vydrží u moře i na tanečním parketu. Pořiďte si na to měkkou kajalovou tužku. Udělejte linku co nejblíž u hranice horních i dolních řas. Vatovou tyčinkou  ji rozmažte. Světlovláskám stačí jedna vrstva, tmavovlásky mohou postup zopakovat.

 

TIP: Eye Artist Luxury Kajal Astor, 119 Kč

astor Foto:  

 

Dotek bronzu
letní líčení trochu bronzu
letní líčení trochu bronzu
Dotek bronzu

Během chvilky dodáte obličeji sexy opálení, aniž byste musela na slunce. Bronzovací tyčinka se dá používat mnoha způsoby. Rozetřete ji na tvář ošetřenou denním krémem, nezapomeňte také na krk a dekolt. Nebo se dotkněte míst, kde se tvář nejvíc opálí – lícních kostí, nosu a brady. Tyčinka se dá použít také jako oční stín a rtěnka.

 

TIP: Glow Nude Avon, 239 Kč

avon Foto:

 

Barevné řasenky
letní líčení barevné řasy
letní líčení barevné řasy
Barevné řasenky

Když budete mít chuť se trochu odvázat, zkuste retro hit – barevné řasenky. Není nutné ladit barvu s barvou očí, naopak, kontrast dodá očím živost. Barevné řasenky se dají kombinovat s černou a použít jen na konečky řas pro originální barevný akcent. Můžete také dát dvě odlišné barvy na horní a dolní řasy. Barvu řasenky zvýrazní stejně barevná oční linka.

 

TIP: Colour Mascara Dermacol, 199 Kč

dermacol_1 Foto:

 

Linkování
letní líčení linkování
letní líčení linkování
Linkování

Oční linky nevyjdou z módy nikdy, právě teď si na ně pořiďte barevné konturovací tužky. Podle vlastní fantazie kombinujte barvy, létu sluší především všechny odstíny mořských vln a slunce. Linky se malují na horní víčko, silné nebo slabší, začínejte buď u vnitřního koutku, nebo uprostřed oka. Na konci vždy musí směřovat nahoru, aby oči nezískaly smutný výraz.

 

TIP: Crayon Couleur Vegetal Yves Rocher, 199 Kč

rocher_3 Foto:

 

 

                                                                                                                                                          

Anna Trnková/ Foto: archiv firem

Reklama