Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Tyto typy hřebenů byste měla mít doma

Dokonalý look je snem každé ženy. A jak všechny moc dobře víme, bez upraveného účesu jen stěží budeme mít nakročeno k cíli. Jaké hřebeny byste proto měla mít ve svém kosmetickém arzenálu? Poradíme vám.
Vydáno: 22.11.2015
Hřebeny a kartáče na vlasy - Obrázek 1
Hřebeny a kartáče na vlasy - Obrázek 1 Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vybrat si z široké palety hřebenů, které nám pomáhají zkrotit kadeře, není zrovna snadné. Musíte brát v potaz více aspektů. Mezi ty hlavní však patří váš typ vlasů a nejčastější forma úpravy. Které hřebeny a kartáče jsou pro vás jako stvořené?

Hřeben s širokými zuby si poradí s mokrými vlnami

Je vám zvykem se do mokrých kadeří pustit kartáčem a mnohem snadněji tak přijít k hladkému účesu? Zapomeňte na to, je totiž potřeba změnit nejenom nástroj, ale také váš přístup, jinak se oslabené a zničené vlasy stanou realitou. V případě, že tomuto zlozvyku jen ztěžka odoláváte, naučte se k úpravě mokrých vlasů přistupovat citlivěji a se správným typem hřebenu.

„Díky Monice jsem narazila na hřebeny, které plní nejenom svoji rozčesávací funkci, ale mimo jiné v sobě ukrývají životodárnou hydrataci formou prospěšných olejů. Moje vlnité kadeře tak nejsou dennodenně namáhány česáním a díky tomu jenom září,“ vysvětluje Erika (30).

Hřebeny a kartáče na vlasy - Obrázek 4 Foto:

Je libo objem? Zaměřte se na kulaté kartáče a tupírovací hřebeny!

Vyrážíte do společnosti a potřebujete z jemných, splihlých vlasů vykouzlit fantastické dílo, co druhým vyrazí dech? Nádech ala XXL jim propůjčí právě fénování skrze kulatý kartáč. Nevíte, který je pro vás ten nejlepší? Nechejte se vést při výběru délkou vaší hřívy (čím delší, tím širší by měl kartáč být), jedině tak nešlápnete vedle a ještě si ušetříte čas i práci. A proč byste měla foukat prameny přes tento typ kartáče? Kadeře snáze proschnou, nemusíte je pak trápit teplým vzduchem z fénu zbytečně dlouho.

Toužíte po účesu rockové hvězdy? Pusťte se do práce s tupírovacím hřebínkem. Poznáte ho podle hustých zoubků v kratším provedení. Tupírování je sice vysoce efektní, ale také pro vlasy náročné.

Hřebeny a kartáče na vlasy - Obrázek 2 Foto:

Rychlá seznamka pro vaši hřívu!

Dar pro všechny dlouhovlásky! V drogérce sáhněte po plochém kartáči, husté prameny budou bez jediného zacuchání za několik tahů.

Když máte neposlušné vlasy, zkrotí je naprostý hit v podobě Tangle Teezer. Umí sjednat řád a poradí si s pořádně zacuchanými chomáčky. Navíc si ho oblíbí i vaše princezna, které se bolestivé česání protiví.

Poztrácela jste plastové puntíky, co jsou na každém zoubku? Vyměňte ho za nový, akorát si koledujete o podrážděnou pokožku hlavy. Vlasy se pak mohou snadněji a více mastit.

Maximálně šetrné jsou k vlasům také kartáče s kančími štětinami. Vlasy budou přes ně nádherně klouzat a vy tak můžete počítat s lesklým následkem, navíc dokonale z kadeří vyčešete suchý šampon.

Trápí vás, že lokny během česání elektrizují? Za vším vězí plastový materiál, se dřevem se vám to nestane.

 -lz-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama