Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Tyto účesy přidávají roky: Zbavte se jich!

Příliš tmavá barva
Tmavý odstín
Tmavý odstín
Příliš tmavá barva

V temných a studených tónech vypadáme nemocně. Nejhorším způsobem se proti mladistvému vzhledu proviníte ostře černou barvou. Zvýrazní se vrásky a bledost v obličeji.

 

Když se pod tmavou barvou skrývají šediny, odrosty jsou pak o to výraznější a účes vypadá neupraveně. Pokud trváte na tmavé základní barvě, prosvětlete ji trochu lehkým melírem nebo vzdušnějším sestřihem.

 

Pamatujte také na vhodně zvolený make-up, v případě výrazně ostrých barev vlasů volte raději decentnější odstíny líčidel.

Zastydlý účes
Zastydlý účes
Zastydlý účes
Zastydlý účes

Existují účesy, podle kterých spolehlivě poznáte ročník nositelky. Zpravidla to bývá účes, který si dotyčná oblíbila kolem 18 let věku, okolí jí ho pochválilo a ona ho bez jakýchkoliv inovací nosí dodnes. Typicky to bývají vyčesané drdoly, trvalá à la pudlík nebo střih à la Jarda Jágr…

 

 

Můžete u takového základu zůstat, ale nechte si poradit v renomovaném kadeřnictví, jak by se dal účes uvést do verze pro „3. tisíciletí“.

Neudržovaný střih
Neudržovaný střih
Neudržovaný střih

Nezastřižené cáry vlasů dávají vašemu okolí najevo, že se už o svůj zjev příliš nezajímáte. Krátké vlasy ubírají roky jako zázračný krém, ovšem vyžadují, abyste svého kadeřníka navštěvovala co možná nejčastěji – ideálně jednou za 6 týdnů.

ČTĚTE TAKÉ:

Ofina omlazuje: Rychlá a levná změna vzhledu

Platinová blond
Platina
Platina

Pokud má zralejší žena vlasy odbarvená příliš dosvětla, zdálky mohou působit spíš jako bílé. Nechceme přece vypadat jako zralé pro to, abychom si zavázaly šátek….

Monolitický účes
Monolitický účes
Monolitický účes
Monolitický účes

Mladistvě působí hlavně vlasy, které jsou už od pohledu hravé: jsou různě navrstvené, házejí odlesky a odstíny. Jestliže máte na hlavě něco, co se podobá spíše jednolité helmě, působíte příliš usazeně a staře.

Střapaté konečky
Střapaté konečky
Střapaté konečky

Jestli vlasům neposkytnete dostatek výživy a začnou se lámat, vaše kštice bude působit nezdravě. Začněte znovu a lépe – konečky si nechte zastřihnout a investujte do masky na vlasy, která jim dodá potřebnou vláhu a výživu – a tím i pel mládí!

Reklama