Tyto účesy přidávají roky: Zbavte se jich!

Tyto účesy přidávají roky: Zbavte se jich!

Příliš tmavá barva

V temných a studených tónech vypadáme nemocně. Nejhorším způsobem se proti mladistvému vzhledu proviníte ostře černou barvou. Zvýrazní se vrásky a bledost v obličeji.

Když se pod tmavou barvou skrývají šediny, odrosty jsou pak o to výraznější a účes vypadá neupraveně. Pokud trváte na tmavé základní barvě, prosvětlete ji trochu lehkým melírem nebo vzdušnějším sestřihem.

Pamatujte také na vhodně zvolený make-up, v případě výrazně ostrých barev vlasů volte raději decentnější odstíny líčidel.

Zastydlý účes

Existují účesy, podle kterých spolehlivě poznáte ročník nositelky. Zpravidla to bývá účes, který si dotyčná oblíbila kolem 18 let věku, okolí jí ho pochválilo a ona ho bez jakýchkoliv inovací nosí dodnes. Typicky to bývají vyčesané drdoly, trvalá à la pudlík nebo střih à la Jarda Jágr…

Můžete u takového základu zůstat, ale nechte si poradit v renomovaném kadeřnictví, jak by se dal účes uvést do verze pro „3. tisíciletí“.

Neudržovaný střih

Nezastřižené cáry vlasů dávají vašemu okolí najevo, že se už o svůj zjev příliš nezajímáte. Krátké vlasy ubírají roky jako zázračný krém, ovšem vyžadují, abyste svého kadeřníka navštěvovala co možná nejčastěji – ideálně jednou za 6 týdnů.

ČTĚTE TAKÉ:

Ofina omlazuje: Rychlá a levná změna vzhledu

Platinová blond

Pokud má zralejší žena vlasy odbarvená příliš dosvětla, zdálky mohou působit spíš jako bílé. Nechceme přece vypadat jako zralé pro to, abychom si zavázaly šátek….

Monolitický účes

Mladistvě působí hlavně vlasy, které jsou už od pohledu hravé: jsou různě navrstvené, házejí odlesky a odstíny. Jestliže máte na hlavě něco, co se podobá spíše jednolité helmě, působíte příliš usazeně a staře.

Střapaté konečky

Jestli vlasům neposkytnete dostatek výživy a začnou se lámat, vaše kštice bude působit nezdravě. Začněte znovu a lépe – konečky si nechte zastřihnout a investujte do masky na vlasy, která jim dodá potřebnou vláhu a výživu – a tím i pel mládí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.