zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tyto účesy přidávají roky: Zbavte se jich!

1/6: Příliš tmavá barva
Tmavý odstín

V temných a studených tónech vypadáme nemocně. Nejhorším způsobem se proti mladistvému vzhledu proviníte ostře černou barvou. Zvýrazní se vrásky a bledost v obličeji.

 

Když se pod tmavou barvou skrývají šediny, odrosty jsou pak o to výraznější a účes vypadá neupraveně. Pokud trváte na tmavé základní barvě, prosvětlete ji trochu lehkým melírem nebo vzdušnějším sestřihem.

 

Pamatujte také na vhodně zvolený make-up, v případě výrazně ostrých barev vlasů volte raději decentnější odstíny líčidel.

2/6: Zastydlý účes
Zastydlý účes

Existují účesy, podle kterých spolehlivě poznáte ročník nositelky. Zpravidla to bývá účes, který si dotyčná oblíbila kolem 18 let věku, okolí jí ho pochválilo a ona ho bez jakýchkoliv inovací nosí dodnes. Typicky to bývají vyčesané drdoly, trvalá à la pudlík nebo střih à la Jarda Jágr…

 

 

Můžete u takového základu zůstat, ale nechte si poradit v renomovaném kadeřnictví, jak by se dal účes uvést do verze pro „3. tisíciletí“.

3/6: Neudržovaný střih
Neudržovaný střih

Nezastřižené cáry vlasů dávají vašemu okolí najevo, že se už o svůj zjev příliš nezajímáte. Krátké vlasy ubírají roky jako zázračný krém, ovšem vyžadují, abyste svého kadeřníka navštěvovala co možná nejčastěji – ideálně jednou za 6 týdnů.

ČTĚTE TAKÉ:

Ofina omlazuje: Rychlá a levná změna vzhledu

4/6: Platinová blond
Platina

Pokud má zralejší žena vlasy odbarvená příliš dosvětla, zdálky mohou působit spíš jako bílé. Nechceme přece vypadat jako zralé pro to, abychom si zavázaly šátek….

5/6: Monolitický účes
Monolitický účes

Mladistvě působí hlavně vlasy, které jsou už od pohledu hravé: jsou různě navrstvené, házejí odlesky a odstíny. Jestliže máte na hlavě něco, co se podobá spíše jednolité helmě, působíte příliš usazeně a staře.

6/6: Střapaté konečky
Střapaté konečky

Jestli vlasům neposkytnete dostatek výživy a začnou se lámat, vaše kštice bude působit nezdravě. Začněte znovu a lépe – konečky si nechte zastřihnout a investujte do masky na vlasy, která jim dodá potřebnou vláhu a výživu – a tím i pel mládí!

reklama