Móda a krása

21. srpna 2016 04:50

Martina Čerňanská

V jaké zemi mají ženy největší ňadra a muži penis? Dozvíte se nyní z mapy!

Zajímalo vás někdy, kde na světě mají ženy průměrně největší ňadra? Pokud ano, stačí se nyní podívat na mapu! A stejně tak tam i naleznete infromaci, ve které zemi na světě jsou muži "nejvíce obdařeni" a kde to naopak za moc nestojí ;)

Na internetu najdete totiž mapu, ze které vyčtete průměrnou velikost prsou napříč celým světem. O této mapě informoval zpravodajský server News.com.au. Mapa pracuje s přehledným barevným rozlišením a vyplývá z ní, že ženy s největšími ňadry žijí ve Finsku, Norsku, Rusku a Švédsku, kde je průměrná velikost košíčku podprsenky větší než D. Česká republika se s uváděnou průměrnou velikostí D řadí mezi vnadnější země.

Foto: news.com.au

Ženy žijící v Africe či asijských zemích mají průměrnou velikost košíčků A nebo B, zatímco v Británii, střední Evropě či Spojených státech je průměrná velikost C nebo D, v Austrálii pak C.

Tvůrci mapy ale neuvádějí, jak byla průměrná velikost ňader přeměřována, a zda byly zohledněny prsní implantáty.

"Ňaderná" mapa ovšem není jediná, která se v poslední době zaměřila na porovnávání částí lidských těl. V loňském roce na internetu přibyl obdobný, barevně rozlišený obraz světa - tentokrát podle průměrné délky penisů.

Z ní vyplynulo, že nejvíce obdaření jsou muži v Kongu s průměrnou délkou 18 centimetrů, následovaní Ekvádorem, Ghanou, Kolumbií a Venezuelou. Do nejlepší kategorie se dostala i Česká republika s uvedenou průměrnou délkou penisů 16 centimetrů. Na opačné straně škály se ocitli severokorejští muži s průměrnou délkou 9,65 centimetru.

Foto: news.com.au

Zdroj: ČTK


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.