zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

V jaké zemi mají ženy největší ňadra a muži penis? Dozvíte se nyní z mapy!

Kde mají ženy největší ňadra?
Autor: thinkstock.com Kde mají ženy největší ňadra?
cernanm , Vydáno: 21.08.2016
Zajímalo vás někdy, kde na světě mají ženy průměrně největší ňadra? Pokud ano, stačí se nyní podívat na mapu! A stejně tak tam i naleznete infromaci, ve které zemi na světě jsou muži "nejvíce obdařeni" a kde to naopak za moc nestojí ;)

reklama

Na internetu najdete totiž mapu, ze které vyčtete průměrnou velikost prsou napříč celým světem. O této mapě informoval zpravodajský server News.com.au. Mapa pracuje s přehledným barevným rozlišením a vyplývá z ní, že ženy s největšími ňadry žijí ve Finsku, Norsku, Rusku a Švédsku, kde je průměrná velikost košíčku podprsenky větší než D. Česká republika se s uváděnou průměrnou velikostí D řadí mezi vnadnější země.

Kde mají ženy největší ňadra  Foto:                                                                                                                            Foto: news.com.au

Ženy žijící v Africe či asijských zemích mají průměrnou velikost košíčků A nebo B, zatímco v Británii, střední Evropě či Spojených státech je průměrná velikost C nebo D, v Austrálii pak C.

Tvůrci mapy ale neuvádějí, jak byla průměrná velikost ňader přeměřována, a zda byly zohledněny prsní implantáty.

"Ňaderná" mapa ovšem není jediná, která se v poslední době zaměřila na porovnávání částí lidských těl. V loňském roce na internetu přibyl obdobný, barevně rozlišený obraz světa - tentokrát podle průměrné délky penisů.

Z ní vyplynulo, že nejvíce obdaření jsou muži v Kongu s průměrnou délkou 18 centimetrů, následovaní Ekvádorem, Ghanou, Kolumbií a Venezuelou. Do nejlepší kategorie se dostala i Česká republika s uvedenou průměrnou délkou penisů 16 centimetrů. Na opačné straně škály se ocitli severokorejští muži s průměrnou délkou 9,65 centimetru.

Velikost penisu Foto:                                                                                                                            Foto: news.com.au

Zdroj: ČTK

reklama

Související témata: prsa , ňadra , Penis , velikost penisu , velikost prsou , velikost ňader

reklama

Přečtěte si také

reklama