Móda a krása

18. září 2015 04:20

Lucie Průchová

Vsadíme se, že nikdo neuhodnete, kolik je této ženě let!

Mohla by být babičkou, věk už na to má, ona se ale věnuje modelingu. Je velice úspěšná a žádaná. Kolik je tedy této nádherné ženě, které by záviděla postavu lecjaká dvacítka? Hádejte!

Jmenuje se Yasmina Rossi a spolupracuje s řadou slavných světových značek, jako je Marks & Spencer, Hermès a Macy's International Site. Narodila se ve Francii v roce 1955 a vyrůstala na ostrově Korsika.

Samozřejmě, že každý chce vědět, jak se jí daří zachovat si mladistvý vzhled a dobré zdraví. „Není to žádné velké tajemství,“ říká a pokračuje: „Všechno, co jsem kdy udělala pro to, abych byla zdravá a dobře vypadala, je to, že jím jen biopotraviny – začala jsem dlouho předtím, než se to stalo celosvětovým trendem. Potírám si tělo přírodním olejem a na své vlasy aplikuji olejové zábaly – používám řepkový olej. Jednou týdně si kůži „drhnu“ olivovým olejem smíchaným s cukrem. Každý den jím avokádo, bio maso a ryby.“

Přiznává, že také trochu cvičí, ale rozhodně prý netýrá své tělo každý den v posilovně.

Kromě své úspěšné kariéry v modelingu se Rossi také věnuje fotografování a keramice. Podívejte se na její webové stránky, kde se o ní dozvíte více: yasminarossi.com

-lup

A pokud nevěříte přírodním olejům a chcete si udržet mladistvý vzhled, nechte si poradit od odborníků. Jak pečovat o pleť, abyste vypadala co nejlépe i po padesátce?

Odpověď najdete ZDE:

Na další díly nového úspěšného pořadu NEW LOOK se můžete těšit každou sobotu v 17.20 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky Francie Korsika modeling Marks & Spencer Hermès

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.