Výbava pro chlapa: Kosmetika tomu vašemu na míru

Jaké kousky pořídit muži do koupelny? Řiďte se jeho životním stylem!

Ruku na srdce, kosmetiku svým mužným polovičkám kupují jejich ženy. Tak se inspirujte, jaké kousky jim do koupelny pořídit podle jejich životního stylu.

Muž SPORTOVEC

Jaký je?

Stále v pohybu, také od kosmetiky žádá rychlé a snadné použití. Neocení, když mu nakoupíte spoustu produktů, sám by si totiž vystačil se sprchovým gelem. Pokud ho chcete naučit používat něco nového, důkladně mu vysvětlete, proč by to měl dělat a hlavně jak.

Co mu koupit?

Zabodujete sprchovým šamponem, který má jasně chlapský design a snadno se otevírá. Aby nemusel muž moc přemýšlet, vyberte tělovou řadu, která obsahuje také antiperspirant, který na první pohled vypadá podobně. Tvář vystavovaná slunci, větru, by mohla mít sklony k citlivosti, což se projeví při holení. Návrat pohody vykouzlí zklidňující balzám. Zkuste do koupelny propašovat sprej kontrolující pocení nohou.

4x TIP pro muže sportovce:

Muž INTELEKTUÁL

Jaký je?

Zajímá se o nové věci, takže klidně občas přineste kosmetickou vychytávku. Beze strachu ho vezměte s sebou na nákupy do drogerie, přežijete to oba, vy nebudete mít vytahané ruce od těžkých tašek a on se zapojí do vyhledávání slev. Určitě se zastaví také u stojanu s přírodní kosmetikou.

Co mu koupit?

Zaujme ho superpraktický multifunkční gel, kterým se dá umýt tělo i vlasy, bude se mu líbit i tvar lahvičky, která padne do ruky. Velmi rychle se spřátelí s deodorantem, který obsahuje přírodní složky v bio kvalitě a není v něm ani stopa hliníkových solí. Dárkem pro vás oba bude balzám na rty, který je na přání mužů bez barvy a bez vůně, na přání žen promění stále suchou drsnou chlapskou pusu v příjemně hebkou.

4x TIP pro muže intelektuála:

Muž GURMÁN

Jaký je?

V koupelně si konkurujete, protože svět kosmetiky je pro něj stejně lákavý a zábavný jako pro vás. Nebojí se používat péči, která by většině mužů připadala příliš zženštilá. Je pro něj důležitý nejen obsah kelímků, ale také jejich design.

Co mu koupit?

Troufněte si přinést domů peeling, obrušování pokožky milerád zařadí do svých kosmetických rituálů, zvlášť, když při prvním použití ucítí originální vůni přidaného zázvoru. Vedle svého pleťového krému proti stárnutí postavte specialistu pro mužskou pleť a nenápadně naznačte, že je tak kvalitní, že ho prodávají v lékárně. O zubní pastu, která vrací zubům zářivou bělost, se můžete podělit.

4x TIP pro muže gurmána:

Anna Trnková

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.