zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Výbava pro chlapa: Kosmetika tomu vašemu na míru

Upravený a voňavý muž je i vizitkou ženy
Autor: Thinkstock Upravený a voňavý muž je i vizitkou ženy
anna kopečková , Vydáno: 13.05.2016
Jaké kousky pořídit muži do koupelny? Řiďte se jeho životním stylem!

reklama

 

Ruku na srdce, kosmetiku svým mužným polovičkám kupují jejich ženy. Tak se inspirujte, jaké kousky jim do koupelny pořídit podle jejich životního stylu.

 

 

 

 

Muž SPORTOVEC

sportovec Foto: Jaký je?

Stále v pohybu, také od kosmetiky žádá rychlé a snadné použití. Neocení, když mu nakoupíte spoustu produktů, sám by si totiž vystačil se sprchovým gelem. Pokud ho chcete naučit používat něco nového, důkladně mu vysvětlete, proč by to měl dělat a hlavně jak.

Co mu koupit?

Zabodujete sprchovým šamponem, který má jasně chlapský design a snadno se otevírá. Aby nemusel muž moc přemýšlet, vyberte tělovou řadu, která obsahuje také antiperspirant, který na první pohled vypadá podobně. Tvář vystavovaná slunci, větru, by mohla mít sklony k citlivosti, což se projeví při holení. Návrat pohody vykouzlí zklidňující balzám. Zkuste do koupelny propašovat sprej kontrolující pocení nohou.

4x TIP pro muže sportovce:

 

 

Muž INTELEKTUÁL 

intelektuál Foto:

Jaký je? 

Zajímá se o nové věci, takže klidně občas přineste kosmetickou vychytávku. Beze strachu ho vezměte s sebou na nákupy do drogerie, přežijete to oba, vy nebudete mít vytahané ruce od těžkých tašek a on se zapojí do vyhledávání slev. Určitě se zastaví také u stojanu s přírodní kosmetikou.

Co mu koupit?

Zaujme ho superpraktický multifunkční gel, kterým se dá umýt tělo i vlasy, bude se mu líbit i tvar lahvičky, která padne do ruky. Velmi rychle se spřátelí s deodorantem, který obsahuje přírodní složky v bio kvalitě a není v něm ani stopa hliníkových solí. Dárkem pro vás oba bude balzám na rty, který je na přání mužů bez barvy a bez vůně, na přání žen promění stále suchou drsnou chlapskou pusu v příjemně hebkou.

4x TIP pro muže intelektuála:

 

 

Muž GURMÁN

gurmán Foto:

Jaký je?

V koupelně si konkurujete, protože svět kosmetiky je pro něj stejně lákavý a zábavný jako pro vás. Nebojí se používat péči, která by většině mužů připadala příliš zženštilá. Je pro něj důležitý nejen obsah kelímků, ale také jejich design.

Co mu koupit?

Troufněte si přinést domů peeling, obrušování pokožky milerád zařadí do svých kosmetických rituálů, zvlášť, když při prvním použití ucítí originální vůni přidaného zázvoru. Vedle svého pleťového krému proti stárnutí postavte specialistu pro mužskou pleť a nenápadně naznačte, že je tak kvalitní, že ho prodávají v lékárně. O zubní pastu, která vrací zubům zářivou bělost, se můžete podělit.

4x TIP pro muže gurmána:

Anna Trnková

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Vyrýsované břišáky? Kdepak. Ideál mužské krásy je (snad kromě USA) úplně jiný.

Mužské tělo: Jaký je ideál krásy v různých zemích světa?

10 nedostatků na kráse, kterých si muži hned všimnou

Jakých chyb se při krášlení vyvarovat, aby muž hned při první schůzce neměl chuť vzít nohy na ramena? Samozřejmě, co člověk, to jiný názor, natož mínění chlapa! Přesto existují určité obecné nedostatky na naší, ženské kráse, kterých si muži všímají. Co tedy určitě nedělat?

Podivné rty

Podivné rty

Představte si muže s knírem, v němž mu uvázly drobky. Je to podobné, jako žena s přehnaně lesklými a až nepřirozeně vypadajícími rty, na nichž má přilepené drobky od svačiny. Žádný muž se nechce líbat s něčím takovým. Rty jsou považovány za falický symbol, jsou tedy velmi smyslné a navozují rozmanité erotické fantazie – tedy tehdy, pokud o ně správně pečujete. Jestliže používáte rtěnku denně, třeba do práce, volte raději decentnější odstíny. S přibývající tmou a dle typu příležitosti můžete s barvami rtěnek více experimentovat.


 

 

reklama

Související témata: antiperspirant , kosmetika pro muže , gel po holení , sprej na nohy , parfémy

reklama

Přečtěte si také

reklama