Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Zářivě bílý úsměv? Objevte ho i pro sebe!

Vydáno: 01.01.2014, Anna Kopečková
Krásně bílý úsměv můžete mít už za 5 dní!
Krásně bílý úsměv můžete mít už za 5 dní! Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Oslnivě bílé zuby nejsou jen znakem dobrého zdraví, ale i estetickou nezbytností, pokud chcete, aby váš úsměv byl okouzlující. A pro mnohé lidi jsou i známkou úspěchu. Proto stále hledáme další a další možnosti a utrácíme spousty peněz jen proto, abychom vrátili svým zubům bělost.

Po letech výzkumu Colgate® představuje Colgate® Max WhiteTM Expert White s profesionální bělící složkou, která je opravdovým průlomem v bělení zubů.

Vyzkoušeno na vlastní kůži

Opravdu je nová zubní pasta Colgate® Max WhiteTM Expert White tak přelomová? Poprosili jsme 50 našich čtenářek a čtenářů, aby ji otestovali a napsali nám, jaký byl výsledek. Aby dosáhli co nejlepších výsledků, měli pastu používat dvakrát denně vždy po dobu dvou minut a bylo jim doporučeno pastu po čištění hned nevyplachovat, jen ji vyplivnout a nechat v ústech ještě několik minut působit. Při takto správném používání by měl být bělící účinek viditelný již po 5 dnech.

Jak to dopadlo?

90% testujících po pěti dnech používání pasty pozorovalo, že jsou zuby bělejší.  U někoho byl efekt celkem výrazný. „Nějak jsem si velké iluze nedělal, ale opravdu zhruba po pěti dnech je vidět, že jsou zuby bělejší. Jsem velmi rád, protože jsem už zkusil hodně přípravků a nikdy to nemělo žádný efekt," napsal pan Jaroslav Stejskal z Liberce. Bělejší zuby po několikadenním čištění pozorovala i Hana Běláková z Valašských klobouků: „Zdají se mi bělejší a zářivější." Jana S. z Liberce dokonce pozorovala viditelný efekt již po třech dnech: „Po pěti dnech pravidelného užívání byl rozdíl již veliký."  Rozdíl nejvíce pozorovali ti, kteří měli zuby zabarvené. Například jako Alena Pešlová z Halenkovic, která hodně pije kávu. Byli ovšem i ti, kteří žádné bělejší zuby nepozorovali ani po pěti dnech. Většina z nich se shodla na tom, že doba testování je příliš krátká a pokračovali dál v pravidelném čištění.  

Chutnala všem

Testujících jsme se zeptali i na to, jak jim nová zubní pasta chutná. Naprosté většině z nich se líbila. Většinou ji označovali jako příjemnou, svěží, zanechávající dlouho voňavý dech. Pouze v jednom případě chuť pasty nevyhovovala a jedna z testujících by uvítala v chuti více máty. Testující se také shodli, že by zubní pastu Colgate® Max WhiteTM Expert White doporučili své rodině nebo přátelům.

V čem je nová zubní pasta jiná?

Většina bělících past, které jsou v současné době na trhu, funguje tak, že odstraňují skvrny pouze na povrchu zubu. Colgate® Max WhiteTM Expert White je na evropském trhu jedinou zubní pastou pro každodenní používání, která obsahuje peroxid vodíku. Ten používají i zubaři při profesionálním bělení zubů. Díky speciálnímu složení tak působí do větší hloubky, než většina bělících zubních past, a může odstranit nejen povrchové, ale i hlubší skvrny a dochází také k výraznému snížení nežádoucího zabarvení zubů způsobeného jídlem a pitím, a to i roky starého. Její unikátní chemické složení účinně odstraňuje nejen nežádoucí stávající zabarvení zubů, ale zabraňuje i tvorbě nových skvrn a zažloutnutí. Bělejší úsměv tak můžete mít už za 5 dní!

Colgate max white Foto:

 

Reklama - Colgate Expert White
Reklama - Colgate Expert White
Článek je zařazen v: bílé zuby, bělení zubů, colgate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama