Zkrášlující program pro vaše ňadra: Pečujete o ně správně?

Pánové se na ně vydrží dívat bez přestání, i když nám tvrdí pravý opak. Ale realita a okaté rentgenování ženského dekoltu mluví za své. Aby bylo nač se dívat, máme pro vás zkrášlující triky i tipy, jak o své poklady správně pečovat.

O tom, že se pleť má pravidelně zbavovat odumřelých buněk, už jistě dávno víte. Ale je dobré zaměřit se i na oblast dekoltu a šíje. Použijte peeling s omlazujícím účinkem a krouživými pohyby začněte vaše prsa masírovat. Pak přichází na řadu hydratace – pečujte o citlivou pokožku výživným tělovým mlékem nejlépe každý den, a to nejen po použití peelingu. Skvělá jsou v tomto případě také zpevňující séra.

Pravidelné mazání krémem je velmi důležité i v době, kdy se rozhodnete shodit pár kil nebo při nasazení antikoncepce, kdy se ňadra zvětšují. V opačném případě pokožka ztrácí elasticitu a mohou se objevit drobné praskliny v podobě strií.

Tip: Pokud máte bujné poprsí, při večerním odličování vždy tamponkem s pleťovou vodou přejeďte oblast pod ňadry a také pověstný žlábek. Osvěžíte pokožku a ta bude působit mladistvě a pěstěně.

Sportem k pevnějšímu poprsí

I sebelepší zpevňující krém vám ňadra nevymodeluje tak, jako právě pohyb. Výborné je v tomto směru plavání. Tento vodní sport ocení i majitelky kypřejších tvarů. K pevnosti přispívá i pilates, jóga nebo pravidelné cvičení v posilovně. Nezapomeňte se na sportování vybavit sportovní podprsenkou. Prsa v ní budou jako v bavlnce.

Zkusit můžete i hormonální jógu. Zlepší stav nejen reprodukčního zdraví, ale i vašich ňader. Za vším totiž stojí hormony. Správná hladina hormonů vám přidá na kráse, vitalitě a energii.

Samovyšetření? Povinnost!

Každý měsíc, nejlépe 5. den cyklu, si vymezte čas na vyšetření ňader. Rakovina prsu je novodobým strašákem žen, proto je důležité prevenci věnovat čas i úsilí. Pokud si nahmatáte bulku, vydejte se bez váhání k lékaři. Pravděpodobně se jedná o uzlík, který vznikl na základě rozházených hormonů, ale jistota je v tomto případě opravdu důležitá.

Od 45. roku máte na vyšetření mamografu nárok zdarma, a to jednou za dva roky. V případě, že máte v rodině tento druh nádorového bujení, neváhejte si ho zaplatit i dříve. Mladší ženy však mohou vsadit na ultrazvuk, ten se podle všeho jeví jako lepší volba.

Hýčkejte je

Zajděte si tu a tam na masáž obličeje a dekoltu. Zkrásníte a vaše duše pookřeje! I váš muž by se vašim ňadrům měl maximálně věnovat, hlavně při milování. V opačném případě budete ochuzena o libé pocity.

Pozor na slunce

Pokud máte v plánu vyrazit k moři a opalovat se nahoře bez, opalovací krém s vysokou ochranou proti slunci je nutností. Nezapomeňte natřít i bradavky a nátěr pravidelně obnovujte. V případě, že máte prsa posetá znaménky, raději na opalování bez podprsenky zapomeňte a nic neriskujte.

Správná podprsenka je základ

Až 80 % žen ve výběru podprsenky chybuje a nemá o tom ani tušení. Nosíte opravdu správnou velikost?

Pokud vás trápí drobná ňadra, získat na objemu může váš výstřih za pomoci push–up efektu nebo díky speciálním silikonovým vycpávkám.

len

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.