Móda a krása

21. května 2019 12:10

Martina Čerňanská

Alexander McQueen: Memory. Výstava modelů slavného návrháře poprvé v Česku

Přijďte se prohlédnout úžasné modely geniálního módního návrháře Alexandera McQueena. Tato jedinečná výstava bude trvat dva měsíce, a pokud patříte mezi milovníky módy, tak byste si ji neměli nechat ujít.

Od 22. 5. do 22. 7. 2019 budou mít návštěvníci THE DESIGNER GALLERY v Centru Chodov jedinečnou možnost prohlédnout si modely slavného britského návrháře Alexandera McQueena. Čtrnáct modelů dámských šatů, které budou v České republice vystaveny poprvé, bude zapůjčeno z ISABELLA BLOW FOUNDATION.

Vernisáž výstavy proběhne 21. 5. 2019 v 19.00 hodin. Projektu se kurátorsky ujala česká návrhářka Liběna Rochová. Producent výstavy Milosh Harajda k výstavě říká: „Projekt vzniká v úzké spolupráci s Isabella Blow Foundation, jejímž cílem je podporovat mladé talenty v oblasti módního designu. Daphne Guinness, zakladatelka nadace a osobní múza Alexandra McQueena, pro The Designer Gallery zapůjčila 14 ikonických modelů, jež jsou průřezem tvorby slavného návrháře. Tyto modely byl poprvé vystaveny v prestižním Somerset House v Londýně.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.