Móda a krása

11. května 2018 07:30

Martina Čerňanská

Móda inspirovaná loukou, lesem i tropickým rájem

S příchodem jara jsme každoročně svědky nádherného probouzení přírody. Pusťte ho i do svého šatníku!

Na rozkvetlé louce našli svou inspiraci i módní designéři, kteří se rozhodli přenést tuto krásu na módní mola. Vpusťte do svého šatníku omamnou svěžest a upoutejte své okolí v outfitu s potiskem květin, motýlů či papoušků.

S květovanou módou se setkáváme téměř každou sezonu. Letos na jaře se k drobným kvítkům či dominantním rozkvetlým plochám připojily i stylové potisky zvířat. Nejčastěji je k vidění motiv ptáků a motýlů. Zvířecí motivy v nové podobě zdobí topy, sukně, šaty, ale také obuv a doplňky. Neobvyklá není ani kombinace zvířat s tropickými vzory.

Je pro vás móda výzvou? V tom případě do svého outfitu hravě zakomponujete i výrazné celoplošné potisky. V létě budou vaší opálené pokožce slušet především květované a zvířecí motivy na bílém podkladě. Pokud máte rády barvy, sáhněte třeba po smaragdově zelené, červené či královsky modré.

Oblečení s motivem rozkvetlé louky je samo o sobě dost výrazné, a proto k němu vybírejte pouze jednoduché kousky. Jsou na vás zvířecí a tropické motivy příliš divoké? Doplňte svůj běžný outfit do města alespoň šátkem nebo obuví s detaily fauny a flóry. Nebo co třeba krásný šperk či plavky?

Šaty Esprit, cena: 1999 Kč, Marks&Spencer, cena: 2999 Kč. Foto: archiv značek

Šortky Mango, cena: světlé 799 Kč, tmavé 899 Kč. Foto: archiv značekPantofle PAEZ, různé motivy, cena 1730 Kč. Foto: archiv PaezŠaty F&F, cena: 399 Kč, H&M, cena 599 Kč. Foto: archiv značekŠaty Marks&Spencer, cena: 2699 Kč, Esprit, cena: 1999 Kč. Foto: archiv značek

Jednodílné plavky, Marks&Spencer, cena: 899 Kč, H&M 899 Kč. Foto: archiv značek

Sarong, H&M, cena: 299 Kč, Marks&Spencer, cena: 499 Kč. Foto: archiv značek

Prsten s motýly, zlatý přívěsek holubice, oboje ALO diamonds, info o ceně v prodejně. Foto: archiv značky

Mohlo by vás také zajímat z oblasti módy:

autor: MM

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.