Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Muž roku a Klára Doležalová. Co mají společného?

Po roce je tu opět finále soutěže Muž roku. A opět u toho nebude chybět Klára Doležalová. Co má moderátorka Velkých zpráv společného s dvanáctkou krasavců?
Vydáno: 20.08.2019
Muž roku 2019
Muž roku 2019

Asi tušíte správně. Bude celé slavnostní finále moderovat. A to se svým osvědčeným parťákem z Velkých zpráv, Karlem Voříškem. A jak sama Klára říká, ani po letech ji moderování Muže roku nepřestalo bavit, jelikož se jedná o jednu velkou improvizaci. Samozřejmě mají připravený scénář, ale celý večer po boku mnoha téměř nahých krasavců nabízí tolik vtipných situací, že by byla škoda je nevyužít.

Tato prestižní událost, která proběhne 23. 8. 2019 v Náchodě, si žádá precizní přípravu i co se týče outfitu. Klára osvědčené věci nemění, a proto i letos zavítala k návrhářce Valentině Armandi. A které šaty nakonec oblékne? To se dozvíte právě teď ve videu:

 

Článek je zařazen v: muž roku, Klára Doležalová