Móda a krása

20. srpna 2019 11:00

Martina Čerňanská

Muž roku a Klára Doležalová. Co mají společného?

Po roce je tu opět finále soutěže Muž roku. A opět u toho nebude chybět Klára Doležalová. Co má moderátorka Velkých zpráv společného s dvanáctkou krasavců?

Asi tušíte správně. Bude celé slavnostní finále moderovat. A to se svým osvědčeným parťákem z Velkých zpráv, Karlem Voříškem. A jak sama Klára říká, ani po letech ji moderování Muže roku nepřestalo bavit, jelikož se jedná o jednu velkou improvizaci. Samozřejmě mají připravený scénář, ale celý večer po boku mnoha téměř nahých krasavců nabízí tolik vtipných situací, že by byla škoda je nevyužít.

Tato prestižní událost, která proběhne 23. 8. 2019 v Náchodě, si žádá precizní přípravu i co se týče outfitu. Klára osvědčené věci nemění, a proto i letos zavítala k návrhářce Valentině Armandi. A které šaty nakonec oblékne? To se dozvíte právě teď ve videu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.